İçeriğe Yönlendir

Bu Multimedia Cihazı Alınır Mı?

Serdar Tereçe

Recommended Posts

Serdar Tereçe

Arkadaşlar bu double din nasıldır bilen var mı? Yoksa piyasada bir sürü var ama bu sanki daha özellikli gibi geldi. Çok fazla anlamam ama. Değerli görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim... Ya da başka marka bir ürün tavsiyesi de olabilir... Teşekkürler ...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-ford-focus-3-dvd-gps-navigasyon-multimedia-internet-a-plus-kalite-216605594/detay/

Yorum bağlantısı
Serdar Tereçe

Aynı kalitede 700-800 e de cihazlar var iyi araştırın ürün çok

Serdar bey, bu konuyla ilgili fazla bilgim yok. Ürünlerin hepsi birbirine benziyor. Sizin tavsiye edebileceğiniz bildiğiniz, sorun çıkarmayacak bir ürün var mı?

Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Serdar bey, bu konuyla ilgili fazla bilgim yok. Ürünlerin hepsi birbirine benziyor. Sizin tavsiye edebileceğiniz bildiğiniz, sorun çıkarmayacak bir ürün var mı?

Aracınızda otomatik park var mı ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

bazı makinelerle otomatik park çalışmıyor gibi birşey okumuştum sanki. ona göre araştırma yapabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Evet var...

o zaman caylone veya navimate tavsiye ederim diğer ürünlere hiç bulaşmayın desteklemiyor bir çoğu benim aracımda navimate var çok memnunum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Serviste yaklaşık 2000 tl ye cyclon takıyorlar. Serviste takılınca garantisi de tam olur. Fiyat yüksek gibi ama tam uyumlu olduğu söyleniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Caylone dışarda 1500

Navimate 1700

Caylone sesli komut Çalışıyor navimate çalışmıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Tereçe

Caylone dışarda 1500

Navimate 1700

Caylone sesli komut Çalışıyor navimate çalışmıyor

Araştırayım biraz daha Serdar YAMAN, teşekkür ederim... Bu konuda acele etmeyi pek düşünmüyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Araştırayım biraz daha Serdar YAMAN, teşekkür ederim... Bu konuda acele etmeyi pek düşünmüyorum...

Iyice araştırın takıldığınız bir sorun olursa navimate hakkında bilgi verebilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Tereçe
(düzenlendi)

Iyice araştırın takıldığınız bir sorun olursa navimate hakkında bilgi verebilirim

Serdar, bu nasıl senin dediğinden mi? İyi bişeye benziyor.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/navimex-ford-focus-new-nav-9912-hd-multimedya-151368409#product-detail

tarihinde Serdar Tüzemen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Benim dediğim navimate bu değil bu linkteki otomatik park desteklemiyor

Bi kaç görsel atacam

Ana menü

udypeda9.jpg

Radyo

unyruga9.jpg

Navigasyon

ugyzagun.jpg

Cd çalar

edenu9up.jpg

Bluetooth arama

ne4a6upa.jpg

Park sensörü

9ysa9eqa.jpg

Park sensörü ve kamera

qe5yvevy.jpg

4u6anute.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Tereçe
(düzenlendi)

Serdar, gayet güzel görünüyor. Güle güle kulan.  Bununla her türlü özelliğimiz aktif olarak kullanılıyor mu? İptal olan bişey var mı? Örn. park asist., sesli konuşma  gibi.

Buarada ilgin için ayrıca teşekkür ederim...

tarihinde Serdar Tüzemen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Serdar, gayet güzel görünüyor. Güle güle kulan. Bununla her türlü özelliğimiz aktif olarak kullanılıyor mu? İptal olan bişey var mı? Örn. park asist., sesli konuşma gibi.

Buarada ilgin için ayrıca teşekkür ederim...

Sesli komut harici herşey aktif oda gerek duymuyorum zaten rica ederim bilgi paylaştıkça Güzeldir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Tereçe

Sesli komut harici herşey aktif oda gerek duymuyorum zaten rica ederim bilgi paylaştıkça Güzeldir

Evet sesli komutu ilk başlangıçta hevesle kullanmıştım. Çocuklar çok sevmişti :) Şimdi ise aklıma bile gelmiyor. Haklısın bilgi paylaştıkça işe yarar... Teşekkürler.. Araştırmalara devam ediyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...