İçeriğe Yönlendir

Ka - Şase Numarasının Yeri Hakkında

Erhan Torun

Recommended Posts

Erhan Torun

Merhaba,

98 model Ford Ka aracın şase numarası nerede yazılıdır(basılıdır), gönsel olarakta bilgi verilirse daha çok makbule geçer.

Herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ön camın alt köşesinde sürücünün önünde ama camda değil arkasındaki kısımda camdan görünür. diğeri de saninin dediği gibi sağ halı altında.

Yorum bağlantısı
Erhan Torun

Araç yarış aracı, dün muayeneye götürdüm. Camın kenarındaki numarayı kabul etmediler, aracın başka yerindede çakılı olması lazım dediler.Halının orası metal levha kaplı olduğu için gözükmüyor. Motor numarası ve şasi numarası kayıtlar ile uyuşuyor ama başka yerde bu numarayı görmediği için muayeneden geçirmiyor. Bu sorunu nasıl halederim.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Araç yarış aracı, dün muayeneye götürdüm. Camın kenarındaki numarayı kabul etmediler, aracın başka yerindede çakılı olması lazım dediler.Halının orası metal levha kaplı olduğu için gözükmüyor. Motor numarası ve şasi numarası kayıtlar ile uyuşuyor ama başka yerde bu numarayı görmediği için muayeneden geçirmiyor. Bu sorunu nasıl halederim.Teşekkürler.

Metal levha sökülecek, altında şasi no olması için dua edilecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Torun

Arkadaşlar,

birisi bana sürücü koltuğunun olduğu tarafdaki şase numarasının olduğu yerin (üsten çekilmiş) fotoğrafını çekip yolluyabilirmi. Konu acildir, şase numarasının yerine göre boya kazıma işlemi yapacağım. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar,

birisi bana sürücü koltuğunun olduğu tarafdaki şase numarasının olduğu yerin (üsten çekilmiş) fotoğrafını çekip yolluyabilirmi. Konu acildir, şase numarasının yerine göre boya kazıma işlemi yapacağım. Teşekkürler.

Sürücü koltuğunda değil ki, yolcu koltuğunun orada.

Yorum bağlantısı
Erhan Torun

Sürücü koltuğunda değil ki, yolcu koltuğunun orada.

Pardon stresten yanlış yazmışım, yolcu koltuğu tarafı olacak. Lütfen bir foto. Aracın tabanını şaçla kaplattım, sacı kestirip boyayı kazıttıracağım o yüzden tam yeri lazım.:)..teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Erhan Torun

Kızağın hemen oralarda diye hatırlıyorum.

teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...