İçeriğe Yönlendir

Bu Takas Mantıklı Mı?

Berkay Özdemir

Recommended Posts

Berkay Özdemir
(düzenlendi)

Selamlar FCTR Ailesi.. 

2001 Model Seat İbizamı satmak için ilana koydum, bir ford fiesta takas teklifi aldım.. 1,4 Dizel olması  7 yıl daha genç olması cezbedici geldi, yakıt yönünden 1 sene filan binip satarım diye düşünüyorum. Sizce bu ilandaki ford fiesta bu paraları edermi? 

Takas Teklifi Gelen araç ; 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-acil-satilik-2007-fiesta-217385929/detay/

Benim  Aracım ; 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2001-seat-ibiza-1.6-stella-218346385/detay/

tarihinde Berkay Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kardeşim birincisi kamyonet Fiesta bu kadar etmez. İkincisi eğer 1 yıl binip satılacaksa senin araban çok daha iyidir.

Başka arabayı alıp bir sürü masraf edersin.

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

senin araç 5 kapı satılırken daha rahat gider ayrıca o fiestaya o fiyat çok...hiç düşünme bile 

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Sizin aracınız daha güzel hiç düşünmeye gerek yok

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Araç kamyonet ve tipine bakınca orası burası kurcalanmış hissi veriyor. Ben olsam 500-1000 tl ucuza satar nakit satardım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kamyonet fiestaların o durum ve kmdekilerin piyasası normalde 13-14 arasıdır, alt komşum 2 hafta önce 2006 model 170.000kmde 1.4 tcdi yi 12.000 liraya aldı o nedenle takas hiç mantıklı değil sizin aracınız çok daha güzel

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Olmaz o iş.

Van araç için fiyat yüksek.

neticede kamyonet.

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

Bence çok mantıksız otomobilden inip otomobil görünümlü kamyonete binceksin o fiyat zaten uçuk  :vampir:

Yorum bağlantısı

o 17 ye satıyosa bizimkileri 35 e fln satmamız lazım

24 bine 1.4 comfort tüplü yazan var :) 

Berkay bence de senin araban daha güzel,bildiğin temiz araba heyecan arama :)

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

2 jant takıp şunu bunu yaptım şu ekstrası var ilanlardan birisi ve bu araç bence şimdiden yorgun düşmüştür emsallerine göre kullanım biçimine bağlı olarak tabi süsleyip sakin kullandıysa bile yine rakam çok  :i-ih:  :i-ih:

Yorum bağlantısı

Herkes hem fikir hocam.Takas hiç mantıklı değil.

Sizin aracınız daha güzel. Hem fiestanın hersene muayenesi var, vergisi yüksek.

Satarken de zor satılır. Fiyatına hiç değinmiyorum bile.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...