İçeriğe Yönlendir

2014 Fiesta Trend X Direksiyondan Müzik Kontrol

Alper Akça

Recommended Posts

Alper Akça

Arkadaşlar teypten radyo kanallarını degiştirince normal değişiyor ama direksiyondan değiştirince sadece kayıtlı kanallar çıkıyo bunu nasıl düzeltebiliriz ?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Emin değilim ama düzeltemeyiz diye biliyorum benim Courierde de öyle malesef 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

direksiyondan değiştirme zaten daha önce oluşturulmuş hafıza arasında geçiş yapar. bende direksiyondan basılı tutarak kanal arama işlemi yapmaya çalıştım ama olmuyor  malesef

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

direksiyondan değiştirme zaten daha önce oluşturulmuş hafıza arasında geçiş yapar. bende direksiyondan basılı tutarak kanal arama işlemi yapmaya çalıştım ama olmuyor  malesef

düzeltme:

şimdi arabada denedim. direksiyondaki tuşlardan tek tek basınca kanallar arası geçiş yapıyor, ileri yada geri tuşuna biraz basılı tutunca arama yapıyor.  :blush:

Yorum bağlantısı
Alper Akça

düzeltme:

şimdi arabada denedim. direksiyondaki tuşlardan tek tek basınca kanallar arası geçiş yapıyor, ileri yada geri tuşuna biraz basılı tutunca arama yapıyor.  :blush:

evet arama yapıyor uzun uzun sürüyor kafasına göre bi radyo bulup duruyo bende şimdi denedim eğer bu düzelmiyorsa cidden çok saçma

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

evet arama yapıyor uzun uzun sürüyor kafasına göre bi radyo bulup duruyo bende şimdi denedim eğer bu düzelmiyorsa cidden çok saçma

kafasına göre bulup durması o andaki mevcut bulunduğunuz konumdan olabilir yani radyo sinyallerini tam çekemiyor olabilir, bende sorun çıkarmadan istasyonları yakalıyor çünkü 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...