İçeriğe Yönlendir

Tourneo Custam 8+1 Ne Dersiniz

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba arkadaşlar bildğiiz gibi kuryeye sığamadık koltukda dönmüyor dönsede güvenli olmuyor gibi bu araçla dialoktayım fikirleriniz bekliyorum benim kurye + 20 kağıt civarı üste ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-merpen-otomotiv-den.2012-tourneo-custom-8-plus1-300-l-155bg-titanium-216493280/detay/

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Şuan ki piyasayı düşünürsek hemen hemen uygun. Belli ki araç titanium. Gövde rengi tampon, şerit takip ve geri görüş kamerası yok. Bildiğim kadarıyla kayar kapı yanındaki koltuktan arkaya geçiş biraz sıkıntılı oluyor.

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Şuan ki piyasayı düşünürsek hemen hemen uygun. Belli ki araç titanium. Gövde rengi tampon, şerit takip ve geri görüş kamerası yok. Bildiğim kadarıyla kayar kapı yanındaki koltuktan arkaya geçiş biraz sıkıntılı oluyor.

O tekli koltuk alınıp kullanılabilir sanırsam biraz rahatlar arkaya geçişler 7+1 olmuş olur :)

İhtiyaç varsa alınabilecek. . .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bir süre önce sattım. ilandaki rakamın -10 bin TL ise uygun :D tüketimi nefis konforu çok iyidir yol tutuş zaafiyeti de yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

amacım öndeki ilk sıra koltukları ters yaptırıp kullamak hem geçiş rahat olur hemde kullanım alanı iyi olur diye düşündüm de aracın vergisi ne çıkar bilmiyorum ruhsatta otomobil yazıyormuş ve evet araç titanyum

o üç kolta puset bağlıcam çünkü ..bu arada koltuk çevirmeyi bunada düşündüm    :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Bir süre önce sattım. ilandaki rakamın -10 bin TL ise uygun :D tüketimi nefis konforu çok iyidir yol tutuş zaafiyeti de yok

Çağlar ağabey, 2012 de 5+1 ini zaten ben o fiyata aldım :D mümkünatı yok olmaz. Şuan ki sıfır fiyatı da zaten Allah versin.

amacım öndeki ilk sıra koltukları ters yaptırıp kullamak hem geçiş rahat olur hemde kullanım alanı iyi olur diye düşündüm de aracın vergisi ne çıkar bilmiyorum ruhsatta otomobil yazıyormuş ve evet araç titanyum

o üç kolta puset bağlıcam çünkü ..bu arada koltuk çevirmeyi bunada düşündüm    :D  :D

Koltuğu çevirebilirsiniz sıkıntı olacağını sanmıyorum. Vergi konusuna gelince en son kaç lira ödemişler sorun yada gib'den hesaplayın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2014 nü o rakama anca verebiliryorsunuz satrken maalesef :D  2. elde ticaride pazarlığa oturun çekinmeyin.

kasko ve trafiği kuryeye göre bariz fazla çıkar bunu da bir hesapalyın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

yuhh mtv baktımda 3900 TL yıllık çıkıyor vergi o ne be öle birşey ola bilirmi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:D oluyor öyle şeyler

neden geri sattık :mangal:

mtv öyle ç,ıkmaz da. sigorta toplamı öyle çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

2014 nü o rakama anca verebiliryorsunuz satrken maalesef :D  2. elde ticaride pazarlığa oturun çekinmeyin.

kasko ve trafiği kuryeye göre bariz fazla çıkar bunu da bir hesapalyın derim.

Bu yıl kasko indirimini az aldım. Sigortacı piyasada artık görülmeye başlandı, fazlaca arttı trafikte onun için kasko arttı diyor. Gerçek veya yalan bilemem. 3. yıl kasko yaptırışım, 850 liraya yaptırdım. 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bence sizin için en mantıklısı otomobil ruhsatlı bir Transporter

2013 WİNDOW 140 HP UZUN ŞASİ OTOMOBİL RUHSATLI ÖZEL BİR ARAÇ

İlan No: 217212688

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-2013-window-140-hp-uzun-sasi-otomobil-ruhsatli-ozel-bir-arac-217212688/detay

SAHİBİNDEN TEMİZ CARAVELLE 8+1 OTOMOBİL

İlan No: 218548371

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-sahibinden-temiz-caravelle-8-plus1-otomobil-218548371/detay

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

buda otomobil ruhsatlı da verginiye okadar anlamadım

Emre fena araç larmış be yaa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
(düzenlendi)

Bence sizin için en mantıklısı otomobil ruhsatlı bir Transporter

2013 WİNDOW 140 HP UZUN ŞASİ OTOMOBİL RUHSATLI ÖZEL BİR ARAÇ

İlan No: 217212688

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-2013-window-140-hp-uzun-sasi-otomobil-ruhsatli-ozel-bir-arac-217212688/detay

SAHİBİNDEN TEMİZ CARAVELLE 8+1 OTOMOBİL

İlan No: 218548371

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-sahibinden-temiz-caravelle-8-plus1-otomobil-218548371/detay

İki araç arasında ne gibi farklılıklar var fiyatları aynı model olarak 3 yıl farkı var? :unsure2:

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

İki araç arasında ne gibi farklılıklar var fiyatları aynı model olarak 3 yıl farkı var? :unsure2:

birisi Caravelle diğeri Transporter:)

Donanımsal farklılıklar var sadece

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Sadece donanım değil caravelle yalıtım olarakta daha fazla malzeme içeren bir araçtır.

yalıtım farkı yok denecek kadar azdır kardeş bu fark eskiden daha fazla idi ama transporter'ın zenginleştirilmesiyle bu fark yıldan yıla azaldı
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Caravelle verelim okan abi[emoji106][emoji4]

Alalım kardeşim iyi olur neyin var nası bişi bedevamı vericen bana kıyamam sana hadi yolla resimleri  :crazy:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Buğra kardeşim kultuklar ters çevrile biliyormu? ve bana son fiyatın nedir.Ve takas yok demişsin olduda oldu benim aracı satmadan alamam satım an arac almış olma gerek 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ok reisle bir konuşayım bunu bir göstereyim haber veririm sana öle birşey olursa zaten benim kuryeyide forma ilan vericem çetaş daki 2.elcinin azının suyu aktı donanımı görünce ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

teşekkürler. mersedeste kanallar var. bunda bize gelen versiyonda yok. yani 15 cm kaydırayım deme şansın yok. doğru muyum. ama söküp aynı tutuculara ters mi takıyoruz?  Yoksa kanal var mı en aşağıda? halıyı sökünce?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Multivan ayrı bir dünya Mehmet abi buraya getirseler en az 160-180 bin tl olur

yok bence minibüs ruhsatı ie gelebilse çok oynamaz. 130 bine felan alınabilir. karavan ÖTV si düşse sıkıntı yok olacak. Sahilllerdeki betonlaşmayı da önler.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...