İçeriğe Yönlendir

20-25Bintl Aralığında Alınıp 3-4 Yıl Binilip Az Zararla Satılabilecek

Murat Sürmeli

Recommended Posts

Murat Sürmeli

Cumartesi araca bakabilirim isterseniz  :)

Çok teşekkürler. Bu forumun en sevdiğim yönü de bu. Karşılıksız yardımlaşmayı sevenleri.

Aracı almak için Cuma sabahı Konyadayım nasipse.

Önerebileceğiniz kaportacı, motorcu ve computest yapan yer varsa işime yarar. 

Yola çıkmadan sigorta yaptırmam gerekiyor mu arkadaşlar, malum 10-12 saat yola dönecem. Başıma bir iş gelmesin. Şase no filan aldım, sigortacıya bunları mı vermem gerekiyor, hatırlamıyorum da işlemleri.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Siz konya ya gelince alo diyin, ben alırım sizi, gider bakarız ustalarımız var, check-up ta var gösteririz. :)

Aksama kalırsanız iftarımızı yapar yola düşersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Allah razı olsun Abdurrahman Bey, Konya'da görüşürüz inşallah.

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Ne yazik ki arac soylendigi gibi cikmadi. Ankaraya geciyorum. Hafta sonu bakip arac bulursam pazartesi alip gecmeyi planliyorum. Olmazsa artik bayram sonrasi insallah. Tavsiye link yollayan olursa Ankaradan, sevinirim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özge

alem yalancı olmuş malın sahibi telde yemin billah eder sonuç bu olur genelde...

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Neyini saklamışlar

Avuc ici kadar yer gunes yanigi demesine ragmen neredeyse tum tavan oyleydi. Sofor kapisinda boya catlagi atmasi var, tum kenarlari paslanmis. Sag arka kapi darbeli, sag arka camurluk epeyce ezilmisti. Sol ayna degismesi gerekiyordu ve arac ici plastikler hep dokulmus yapistirilmis.
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Avuc ici kadar yer gunes yanigi demesine ragmen neredeyse tum tavan oyleydi. Sofor kapisinda boya catlagi atmasi var, tum kenarlari paslanmis. Sag arka kapi darbeli, sag arka camurluk epeyce ezilmisti. Sol ayna degismesi gerekiyordu ve arac ici plastikler hep dokulmus yapistirilmis.

En önemli noktayı atladın abi, satıcıya bu sıkıntıları söyleyince alınan cevap : "Ne varki? Ben seni kandıracak olsam 100 tl ye yaptırırdım oralarını :D "

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Töbe töbe. Oruç oruç aklıma gelenler dilimden dökülmeyecek. Sabır sabır sabır...

Bi konuda araç tercihi yapamayan var, diğer konuda araç arayıp bulamayan, bu konuda da dolandırıcıların eşiğinden dönen. Neden sıfır araç alınıyor daha iyi anlıyorum. Allah yardımcınız olsun.

Efsane kasa Toyota, Sübliminal mesajımı da linkte vereyim. Oooh. Mis :D

Link.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Bugün de Ankarada limitimi zorlayıp Toyota alayım demiştim zaten. O da nasip olmadı, araç sahibi iş yerinden izin alıp gelemedi aracının yanına. Yeni de banyo yapmıştım ama bir nasipsizlik var sanki bu ara  :D

Yarın sabahtan toyotaya bakıp beğenip anlaşırsak Pazartesi sabah alım satımı yapıp döneceğim inşallah. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Sürmeli

Golf aldım arkadaşlar 2001 model 1.6 8V manuel. Ön takımı bir elden geçirmem gerekecek gibi ama onu da biraz daha rahatladığımda yaparım diyorum. Fikir veren herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...