İçeriğe Yönlendir

Lpg Beyin Bulunamama Problemi

Turgay Yarımbaş

Recommended Posts

Turgay Yarımbaş

Merhaba arkadaşlar 

aracımın tüp sistemi milano ' dur beyini bozulmuş  yenisini aramama rağmen bulamadım

nerede bulabilirim veya bulamazsam atiker beyin taktırsam olur mu

konu ile alakalı bilginiz var ise yardımcı olur musunuz.

iyi günler.

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

Hepsinin yaptığı iş aynı,aralarındaki fark biri diğerinden biraz kaliteli. Atiker takın bir şey olmaz.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Turgay bey,konuyu uygun başlık altına taşıdım, buradan devam ederiz.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Bulunamama durumunda motor içi lpg tesisatını değiştirmek gerekebilir.  

Yorum bağlantısı
Naki Galip

Merhaba benim aracımda da milano marka Lpg var . Şuanda araç Lpg ye geçmiyor. Lpg ci ecu arızalı ve yenisi ile değişmesi gerektiğini söyledi. Milano marka ecu piyasada bulunmadığı için atiker Lpg kitini önerdi ve motor bölümündeki bütün Lpg sisteminin yenisi ile değişmesi gerektiğini söyledi. Regülatör ve tankı yeni değiştirdiğimden bunlar değişmeyecek. 850TL fiyat verdi. Benim aklım da lovato Lpg kiti var. 1150 TL. Bir hafta sonra Amasya ya gidip geleceğim yaklaşık 2000 km yol yapacağım dan biran önce değiştirmem gerekiyor. Sizce hangisi

nı tercih etmeliyim

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Merhaba benim aracımda da milano marka Lpg var . Şuanda araç Lpg ye geçmiyor. Lpg ci ecu arızalı ve yenisi ile değişmesi gerektiğini söyledi. Milano marka ecu piyasada bulunmadığı için atiker Lpg kitini önerdi ve motor bölümündeki bütün Lpg sisteminin yenisi ile değişmesi gerektiğini söyledi. Regülatör ve tankı yeni değiştirdiğimden bunlar değişmeyecek. 850TL fiyat verdi. Benim aklım da lovato Lpg kiti var. 1150 TL. Bir hafta sonra Amasya ya gidip geleceğim yaklaşık 2000 km yol yapacağım dan biran önce değiştirmem gerekiyor. Sizce hangisi

nı tercih etmeliyim

Aracınızın marka, model, motor bilgileri nedir? Lpg bayisinin bu konudaki tavsiyesi var mıdır?
Yorum bağlantısı
Naki Galip

Necat Bey, 2001 focus 1.6 Ambient Sedan aracım. Lpg ci fiyatı uygun olduğu için atiker takalım dedi. Aralarında pek fark olmadığını söyledi. Ama ben Atiker konusunda tereddütlüyüm. Büyük ihtimalle dudullu sanayide lovato Anadolu yakası distürübütörü olan çözüm Otogaz da taktıracağım. Motor arıza ışığı yakmamasınada garanti veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Turgay Yarımbaş

Arkadaslar,

yardımınız için teşekkür ederim

beyin de bozukluk yokmus fakat regülatör gaz kaçırıyormuş,

değiştirdim

ama sabahları araba çalıştırınca direk boğularak stop ediyor video ekte mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeniden muayenede de işlenecek yeni takılmış gibi bu masrafı da ilav dince sıfırdan taktırmak daha mantıklı

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaslar,

yardımınız için teşekkür ederim

beyin de bozukluk yokmus fakat regülatör gaz kaçırıyormuş,

değiştirdim

ama sabahları araba çalıştırınca direk boğularak stop ediyor video ekte mevcuttur.

1- Aracınıza yakıt pompanızı yakmadan acil en az yarım depo yakıt alın.

2- Videoda soğuk motor anladığım kadarı ile. Benzin ile mi lpg ile mi çalışıyor?

2- Tekrardan kalibrasyon yaptırın. Araç doğru düzgün yakıt çekemiyor. Eğer ki benzin de bu teklemeyi yapıyorsa pompaya elveda deyin.

Yorum bağlantısı
Turgay Yarımbaş

Benzinde herhangi bir sorunu yok ama lpg de yapıyor

Arac sogukken yapıyor kalibrasyonun ne oldugunu anlamadım yolda giderkende gazs sonuna kadar basınca silkeliyor gaza kesiklik yapıyor gibi ama normal basınca öyle birsey olmuyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...