İçeriğe Yönlendir

Dome Gs98C Ambarella A7La70 Hakkında

Alper Köksal

Recommended Posts

Alper Köksal
(düzenlendi)

merhaba arkadaşlar. bir yıla yakın süredir gt680w kullanmaktayım. daha 10 gün önce Dome G90 - 7S GS90C siparişi verdim. kargolaması yapıldı. yoldadır heralde :D

şimdi kafamı karıştıran ise indirim kodu ile 1$ kadar daha ucuza gelen DOME GS98C  daha üst model olmasına ragmen hemen hemen aynı fiyat. bu modeli kullanan yada fikri olan var mı? 

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
140gün --> 10 gün
Yorum bağlantısı
Alper Köksal

140 gün nedir ya :D 10 gün olacaktı. yönetim düzeltebiliyorsa düzeltsin bir zahmet :D 

gt680w nin çekiminde sıkıntı yok. ama ses kayıt etmiyor. bir de üst kısmı kırıldı onu da japon ile yapıştırdım bu sefer de menü tuşu da yapıştığından ön  kapağı açıp öyle menüye girebiliyorum :D :D maşallah varya hala canavar gibi çekim yapıyor. 

çok örseledim onu hala bana mısın demedi. hatta pilini bile değiştirdim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

140 gün nedir ya :D 10 gün olacaktı. yönetim düzeltebiliyorsa düzeltsin bir zahmet :D

gt680w nin çekiminde sıkıntı yok. ama ses kayıt etmiyor. bir de üst kısmı kırıldı onu da japon ile yapıştırdım bu sefer de menü tuşu da yapıştığından ön kapağı açıp öyle menüye girebiliyorum :D :D maşallah varya hala canavar gibi çekim yapıyor.

çok örseledim onu hala bana mısın demedi. hatta pilini bile değiştirdim.

[emoji15] Resmen... [emoji23]

Anladınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...