İçeriğe Yönlendir

Hafta Sonu Temizliği

kenan.tomris

Recommended Posts

kenan.tomris
(düzenlendi)

Yaz temizliğine biraz geç kalmıştık ama sanırım güzel oldu. + ve - leriyle fikirlerinize görüşlerinize açığım. Saygılarımla 

tarihinde kenan.tomris tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

gayet güzel görünüyor elinize sağlık :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
kenan.tomris

gayet güzel görünüyor elinize sağlık :nazar:

teşekkürler elimizden geldiğince yapmaya çalıştık

elinize sağlık gayet güzel görünüyor.

saolun kendi gücümüz yettiğince yaptık

Yorum bağlantısı

Elinize sağlık..  :nazar:

Jant, Jant,Jant ve Jant.  :)  acil collection jantı istiyorum diye bağırıyor senin beyaz kelebek  :nazar:

+1

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

maaşallah güzel görünüyor ellerine sağlık. bendede 2005 focus 2 var. ilk çıkan yeni kasalardan makyaşsız. ben bu aracıma sizin ön tampondan takabilirmiyim acaba. yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
kenan.tomris

Jant, Jant,Jant ve Jant.  :)  acil collection jantı istiyorum diye bağırıyor senin beyaz kelebek  :nazar:

Çok doğru söylüyorsunuz maalesef acil janta ihtiyacı var ama şu sıralar biraz açılmış durumdayım jant ve lastik seceneği biraz maddi açıdan sıkıntı. Malum sitede  de uygun ve temiz birşeyler düşürmekte şans işi

maaşallah güzel görünüyor ellerine sağlık. bendede 2005 focus 2 var. ilk çıkan yeni kasalardan makyaşsız. ben bu aracıma sizin ön tampondan takabilirmiyim acaba. yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkür ederim .  Ön tamponun sizin araça uygunluğu konusunda bir bilgim maalesef yok, ancak formda ki büyüklerimiz veya daha önce araştırmış olan varsa size yardımcı olacaklardır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...