İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Orta Konsol Degisikligi

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Başar Mert

vay be benim wakkasın bir eski konusunu daha bak teyp nezamanlar takılmış :) çok bilindik bir araba almak güzel birşeymiş yahu.

Ertan abi bu arada aklıma gelmişken gps anteni söküldümü ya :) ben göremedim de navi açılmıyor teypte denedimde nedendir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
vay be benim wakkasın bir eski konusunu daha bak teyp nezamanlar takılmış [emoji4] çok bilindik bir araba almak güzel birşeymiş yahu.
Ertan abi bu arada aklıma gelmişken gps anteni söküldümü ya [emoji4] ben göremedim de navi açılmıyor teypte denedimde nedendir.

Camın sağ üstünde anten Başar.
Navi neden açılmıyor ne mesaj veriyor?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Başar Mert

abi ana ekran açılıyor orda kalıyor ilerlemiyor çok fazla denemedim ama iki kere denedim olmadı kapattım bende :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
abi ana ekran açılıyor orda kalıyor ilerlemiyor çok fazla denemedim ama iki kere denedim olmadı kapattım bende [emoji4]

Teybin ayarlarından navigasyon .exe dosyasının yolunu göster. Yenile yani.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Serhat tırnaklar bozuksa yapacak aklıma tek bir şey geliyor o da aşağıdaki resimde teybi tutan kısma yandan müdahale etmen lazım. Ya torpido tarafından ya da konsolun alt kapağını söküp ordan elini sokman lazım bir şekilde. Ya da çerçevenin yanından ulaşabilirsen ordan ulaşıp burayı tutan teyp tırnağını içe bastırmalısın.
d9bb2e137a90d4511dcf7ff03eaced0f.jpg

Bir teypçide denedik olmadı. Ama müsait bir zamanda detaylı bakacağım. Konsola zarar vermekten de çekinmiyor değilim
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
Kemal Çakmak

Valla harika iş çıkarmışsınız üstad tebrik ederim. Klima kontrolunu aşağıya almanız da süper olmuş. Benide kışkırttınız şimdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...