İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Orta Konsol Degisikligi

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Alper Atmaca

bende double ekran teyip taktırıcam yalnız bu çerçeve olayını nasıl çözücem bilemiyorum üstünde orjinal cd çalar mevcut . 

yardımcı olursanız sevinirm .

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Piyasa da DD teyp ler için çerçeve mevcut ancak ben birtakım değişiklikler yaptığım için çerçeve yi kendim yaptım.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Serkan Toker

Meslek kasap mıydı sizin?

Zanaatkar, baştan olmaz deyip çıkanlardan değil. Zoru severim imkansız biraz vaktimi alır diyen ustalardan benim gardaşım. İstesin bir mk3 yollarım kesip biçsin diye..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Meslek kasap mıydı sizin?

Gardaşım gereken cevabı vermiş beyefendi size...

Eli olmayanın dili olur derler...

nher.jpg

4 tane varmış bundan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Zanaatkar, baştan olmaz deyip çıkanlardan değil. Zoru severim imkansız biraz vaktimi alır diyen ustalardan benim gardaşım. İstesin bir mk3 yollarım kesip biçsin diye..

Bak hele bak
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Harun Kocaçalışkan

Bende de bu teybin aynısından var ama tv çekmiyor. Sizdeki çalışıyor mu? Herhalde benimkini bağlarken tv antenini bağlamadılar diye düşünüyorum. Hoş izleyeceğimden değil de işte. 

He bir de farları yakınca otomatik gece moduna geçme fonksiyonu da çalışmıyor. Onu da sanırım bağlamadılar.

Ben de yerinden memnun değilim sizdeki güzel olmuş. 

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bende de bu teybin aynısından var ama tv çekmiyor. Sizdeki çalışıyor mu? Herhalde benimkini bağlarken tv antenini bağlamadılar diye düşünüyorum. Hoş izleyeceğimden değil de işte. 

He bir de farları yakınca otomatik gece moduna geçme fonksiyonu da çalışmıyor. Onu da sanırım bağlamadılar.

Ben de yerinden memnun değilim sizdeki güzel olmuş. 

Ben anteni bağladım ancak çekmediği için tekrar söktüm. Çok büyük bir kayıp değil.

Yorum bağlantısı

maşallah süper işçilik. trim sesi falan yapıyor mu peki? bir de takmışken pioneer ve ya da Sony double din taksaydınız. ömürlük olurdu navigasyon işini de mirror link ile telefondan hallederdiniz.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Serhat Işık

Ertan kardeşim merhaba.

Ertan kardeşim merhaba.

Ertan mondeo teyp in cd çaları bozuk. Yedek cd çalarda var.ama teyp i bir türlü çıkaramıyorum. Teyp in tırnakları sorunlu. Teyp i başka nasıl çıkarabiliriz.? Önerin var mı?
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Serhat orjinal aparat denedim mi.

Bir teypçide denedik ama olmadı. Orijinal sadece serviste mi var Mehmet abi?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir teypçide denedik ama olmadı. Orijinal sadece serviste mi var Mehmet abi?

Yok teypçilerde de olabilir.
Bozuk demekki.
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Ertan kardeşim merhaba.

Ertan mondeo teyp in cd çaları bozuk. Yedek cd çalarda var.ama teyp i bir türlü çıkaramıyorum. Teyp in tırnakları sorunlu. Teyp i başka nasıl çıkarabiliriz.? Önerin var mı?

Serhat tırnaklar bozuksa yapacak aklıma tek bir şey geliyor o da aşağıdaki resimde teybi tutan kısma yandan müdahale etmen lazım. Ya torpido tarafından ya da konsolun alt kapağını söküp ordan elini sokman lazım bir şekilde. Ya da çerçevenin yanından ulaşabilirsen ordan ulaşıp burayı tutan teyp tırnağını içe bastırmalısın.
d9bb2e137a90d4511dcf7ff03eaced0f.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...