İçeriğe Yönlendir

Sivas Malatya Arası Yol Durumu

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Bayramda memlekete gideceğim sivasa kadar yol genelde iyi sonrasında çalışma vardı son gittiğimde. Sivas kangal Hekimhan yazıhan yolunda çalışma var mıdır o yolları yakında kullanan var mı

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Ben genelde Kayseri, Sivas Gürün üzeri gidiyorum Darende den sonra kurecik civari yol sadece gidiş geliş tek şerit onun dışında yollar süper Tokat, Sivas, Hekimhan yolu nasıldır bende bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

aynı yolu bende gidicem çarşamba gecesi son gelen bilgi yol çalışması olduğu idi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kayseri malatya yolu en Son iyiydi. Yolumu uzatıyor bi 80 km kdar eğer sivas malatya bozuksa kayseri üstü gidicem

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Malatya merkeze gidiyorsanız Kayseri yolu km olarak daha az ama bizim için asıl istanbuldan izmiti geçebilmek

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bayramlaşalım. beklerim. 0505 446 55 79 yolu da o vakit konuşuruz.

Yorum bağlantısı

Bayramda memlekete gideceğim sivasa kadar yol genelde iyi sonrasında çalışma vardı son gittiğimde. Sivas kangal Hekimhan yazıhan yolunda çalışma var mıdır o yolları yakında kullanan var mı

Çalışma devam ediyor.Nasıl gördüyseniz aynen öyle çalışıyorlar ama.icraat yok
Yorum bağlantısı

Bol bol çukurlu yollar mevcut. Yıllardır çalışma var ama sonuç yok. Yavaş gitmek gerekir. Tam iyi gibi deyip hızlanıyorsunuz derin çukur silsilesi karşılıyor ani fren ve hızlı çukurlardan hoplama sonu :) 

Eski müdürüm Malatyalı. Darende yolunu kullanıyorum kaymak gibi diyordu. Erol Abi daha iyi bilir. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

asker dönüşü malatya -kayseri üstünden gelmiştim yol nisbeten iyiydi. ordan gelecez o zaman diğer yol yine eskisi gibiyse.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sivas-kayseri, sivas-tokat iyi ama sivas malatya hakkında iyi şeyler duymadım, hiçte yolum düşmedi.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Kangaldan sonra hekimhan-yazıhan oralarda yol çalışması devam ediyor. Güründen gidebilirsiniz. 

Yol çalışması rotayı değiştirecek kadar sıkıntılı değil.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Rıfat Hasar

asker dönüşü malatya -kayseri üstünden gelmiştim yol nisbeten iyiydi. ordan gelecez o zaman diğer yol yine eskisi gibiyse.

Malatya ya hangi yoldan gittiniz sonuç alabilirmiyiz [emoji4]
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Sıvas, Malatyayı bilmem ama, Kayseri Sıvas Kaymak Tüfekçi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar
(düzenlendi)

Sıvas, Malatyayı bilmem ama, Kayseri Sıvas Kaymak Tüfekçi.

Lokman abi Kayseri girişindeki yollarda radar var mı? [emoji4] tarihinde Rıfat Hasar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Lokman abi Kayseri girişindeki yollarda radar var mı? [emoji4]

Rıfat Ankara, Kayseri arasında Kalabanın girişine yakın yerde görmüştüm sadece.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Malatya ya hangi yoldan gittiniz sonuç alabilirmiyiz [emoji4]

Malatya yı es geçtim direk Sivas'tan gittim
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Lokman abi Kayseri girişindeki yollarda radar var mı? [emoji4]

Kayseriye 30-35 km kadar giriste genelde radar olur. Sehir icine girecekseniz hiz limitlerini cok dikkat etmenizi oneririm. Kayseri icinde adim basi radar vardir.

Ayrica Kayseri icinde cevirme harici radarlarin yerini anlik olarak paylsan 50 bin uye sayisini geckin bir grup var. Kayseri caddelerini biliyorsani z sizin ve baska arkadaslarin isine yarayacak bu grubun adi eger reklama girmezse kayseri trafik cevirme radar bir inceleyin derim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Yazayım burda bulun sun yol durumunda değişiklik olursa biz de degistirriz.

Sivas - Malatya yolu nadir de olsa elde kalan bölünmemiş yollardandır. Çalışmalar yeni yeni başlıyordu. Malatya tarafında çalışma var ancak sivas tarafında bir hareket yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...