İçeriğe Yönlendir

Oto Expertiz

Onur İçen

Recommended Posts

Onur İçen

Çanakkalede 2003 trent mondeo ile anlastik benim bilgim yok araba konusunda oto expertiz guvenilirmi yada Ford servisine gidip gostersemmi yardimci olursaniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Onur İçen

Bizim yorumlarımız sizi ümitsizliğe düşürmesin Çanakkale de oturan bir forum üyesi muhakkak vardır.Allah yardımcınız olsun

Abi çanakkalede olan bir üye abimiz varsa yardimci olacak sonunda ben anlamam bu isten ya Ford servisine gidecem kararsizim araba alirsam osmaniyeye gideceğim sizce expersiz mi yaptirsam yada en kötüsü Ford servisine motorunu gostersem plkayi gönderdim 190 binde geri çekme yok kaza da yok kayıtlarda 24 verecek trent modeli yokmu çanakkalede bir uyemizin numarasi
Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Baktırırken satan kişi Arabanın Etrafında fıldır fıldır dolaşıyorsa ve sürekli gülerek sizden çok konuşuyorsa bilin ki o arabada gizlenen bişey var...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır Yalçın

Abi çanakkalede olan bir üye abimiz varsa yardimci olacak sonunda ben anlamam bu isten ya Ford servisine gidecem kararsizim araba alirsam osmaniyeye gideceğim sizce expersiz mi yaptirsam yada en kötüsü Ford servisine motorunu gostersem plkayi gönderdim 190 binde geri çekme yok kaza da yok kayıtlarda 24 verecek trent modeli yokmu çanakkalede bir uyemizin numarasi

selamün aleyküm kardeşim sana elimden geldiğince yardımcı olmaya calışayım.kayınbiradere araba ararken istediğimiz aracı çanakkalede bulduk.netten yaptığım araştırma sonucu kale oto expertiz adlı bi dükkan buldum.haftasonu olmasına rağmen cepten arayıp durumu anlattım canakkaleye il dışından araç bakmaya geliceğimizi  anlattım.telefondaki arkadas sağolsun epey ilgilendi.100 tl ve 150 tl olmak üzere 2 paket var expertiz ile ilgili.expertiz ile olan belgelere imza ve kaşe de vuruyorlar.telefon numaraları  0544 315 5898 0545 640 9279

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...