İçeriğe Yönlendir

Bir Mermiyi Kaç İphone Durdurur

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Silahın Rus yapımı olduğu ne malum (ki değil), ayrıca ne gerek var, kuru sıkı bile halleder ponponu  :D

Amaç basit, eğlence, zaten başka işede yaramıyorlar :)

"fırsatıbuluncadarbeyivuranvegülenadamsmayleyşeysi"

Not: adam uyanıkmış, en iş yarayanını en sona koymuş :) son sahnede taramada güzel, zamzungu en son bakmış dayanıyor ateşe vermiş  :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Reklam kokan hareketler bunlar  :D  benim camı kırık iphone verirdim takas yapardık fena olmazdı  :unsure2:

Yorum bağlantısı

Silahın Rus yapımı olduğu ne malum, ayrıca ne gerek var, kuru sıkı bile halleder ponponu  :D  :p

İşte beklenen adamdan ve anında şak diye cevap  :D

Zamzung testini paylaşmıyayım ben  :biggrin:

Yorum bağlantısı

En arkaya Samsung konulması bence ağır bir hakaret  :D

İphone 4 kurşun geçirmiyo,diğerleri tırt :D

İşte hangi cihaza sahip olduğun ortaya çıktı  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İşte beklenen adamdan ve anında şak diye cevap  :D

Zamzung testini paylaşmıyayım ben  :biggrin:

Paylaş, nasılsa ikiside tırt :)

Yorum bağlantısı

Paylaş, nasılsa ikiside tırt :)

Abi,videoda neden en arkaya Samsung koymuşlar peki,sen ne düşünüyorsun ?  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu mermiyi durdurmak için daha kaç ayfonun ölmesi gerekiyor?

ayfonun fıtratında var ölmek

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

ayfonun fıtratında var ölmek

Ölsün ya, kayınçom zamanında 2000 liraya aldı şarjı akşama kadar yetmiyor ve telefon çekmiyor. Valla ayfon ölsün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ölsün ya, kayınçom zamanında 2000 liraya aldı şarjı akşama kadar yetmiyor ve telefon çekmiyor. Valla ayfon ölsün.

40 Lira'ya bataryayı değiştiriyorlar Emre,şarj sorunu kimde yok ki ?  :tongue:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Bizim testlerimiz daha eğlenceli ve yaratıcı.   Her videosunu izlediğim teknolojiye atarlanan adam.

NOT: video mizah ve Argo içerir. 

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Asli görevini yerine getiremeyen metal yığınından optimum fayda sağlama yolları. Vodka'nın gücü ile projeler üretiyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Asli görevini yerine getiremeyen metal yığınından optimum fayda sağlama yolları. Vodka'nın gücü ile projeler üretiyorlar

Bir mermiye kaç ayfon dayanır bilmiyorum ama, 1 Servet Abi ye hiçbir ayfon mayfon, dandroid filan dayanmadığını biliyorum.. Eminim, son kararım..  :yes:  :D

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Bir de zırh delici mermi kullanmış. Blender da çeken mi, arabayla üstünden geçen mi, ateşler de yakan mı, bıçakla dalan mı, başına gelmeyen kalmadı ... 

Yorum bağlantısı

Bir mermiye kaç ayfon dayanır bilmiyorum ama, 1 Servet Abi ye hiçbir ayfon mayfon, dandroid filan dayanmadığını biliyorum.. Eminim, son kararım..  :yes:  :D

Tavsiyen nedir ?

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Biz bu deneyi Dan Bilzerian'dan bekliyorduk ama Çeçen kılıklı bir amerikalı yapmış  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tavsiyen nedir ?

Henüz keşfedilmedi..  ;) Ama güçlendirilmiş titanyumdan imal has kevler kumaş zırhlı bi andro iş görür..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...