İçeriğe Yönlendir

Bir Mermiyi Kaç İphone Durdurur

Misafir

Recommended Posts

Henüz keşfedilmedi..  ;) Ama güçlendirilmiş titanyumdan imal has kevler kumaş zırhlı bi andro iş görür..  ;)  :D

Yoksa Radyomu feda etmeye hazırım  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Millet canı sıkıldıkça deneme yapıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

O zaman

Deneme :D

Ali dandroidoğlu abi deneyecek yakında. Hatice ile [emoji106][emoji106]
Yorum bağlantısı

Ali dandroidoğlu abi deneyecek yakında. Hatice ile [emoji106][emoji106]

Bence Ali Elöver abimiz,Ali Dandiroid abimizde deneme yapacak tabi bulabilirse Ege sularında  :D

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

40 Lira'ya bataryayı değiştiriyorlar Emre,şarj sorunu kimde yok ki ?  :tongue:

Bir iki adres ver de abi kayınçomu göndereyim bugün İstanbul'dayken çocuk.

Akşam yola gidecekler Kırşehir'e.

Yorum bağlantısı

Bence Ali Elöver abimiz,Ali Dandiroid abimizde deneme yapacak tabi bulabilirse Ege sularında  :D

Onların deneme "1 mermi çekirdeğini kaç Fiestırt durdurur" olur kesin..  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı

Bir iki adres ver de abi kayınçomu göndereyim bugün İstanbul'dayken çocuk.

Akşam yola gidecekler Kırşehir'e.

Eminönü - Doğubank'a mutlaka uğrasın.

Onların deneme "1 mermi çekirdeğini kaç Fiestırt durdurur" olur kesin..  :D  :D  :D

En azından çıkacak parçaların yeni sahipleri sırada. :D

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

israfçı toplum, herşey bol olunca nerelerine süreceklerini şaşırıyorlar... Dünyanın kaynakları oralara akıyor...

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bence Ali Elöver abimiz,Ali Dandiroid abimizde deneme yapacak tabi bulabilirse Ege sularında :D

Adam kaçak, yaziyorum cevap yok, konusuna msj birakiyorum tık yok. Tamam korktun saklandin benden anladik ama yillardir kaciyorsun usanmadin mi be adam, pardon yazilim trojan?

Ali Cihangiroğlu diye bir insan mevcut diil, bazi gorsellerle desteklenen zararli bir yazilim o kadar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Adam kaçak, yaziyorum cevap yok, konusuna msj birakiyorum tık yok. Tamam korktun saklandin benden anladik ama yillardir kaciyorsun usanmadin mi be adam, pardon yazilim trojan?

Ali Cihangiroğlu diye bir insan mevcut diil, bazi gorsellerle desteklenen zararli bir yazilim o kadar.

İspat edecek hakkıda bitti sanırım abi  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

İspat edecek hakkıda bitti sanırım abi [emoji3]

Prusya ya kaçtı diye duyum aldim, ordaki santiye ye surgun yemis...
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Apple, bu telefonları bedava verıyor olmalı.Böylece Apple hem reklamını yapıyor hemde vıdeoları yapan youtube kanalı ızlenme oranı artıp para kazanıyor.Karsılıklı mutualızm durumu bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bir mermiye kaç ayfon dayanır bilmiyorum ama, 1 Servet Abi ye hiçbir ayfon mayfon, dandroid filan dayanmadığını biliyorum.. Eminim, son kararım..  :yes:  :D

Lütfen, kırıp bozma yakma patlatma konusunda mastır yapmış adamım ben. Emeğe saygı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Bunların askerlikleri de zayıf arkadaş.İlk atış nedir öyle 4. ayfona gelmeden tahtayı bulmuş mermi :D

Yorum bağlantısı

Bunların askerlikleri de zayıf arkadaş.İlk atış nedir öyle 4. ayfona gelmeden tahtayı bulmuş mermi :D

Beceriksizler  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...