İçeriğe Yönlendir

Fiat Linea 1.3 Dizel Otomatik İncelememiz

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Herkese iyi bayramlar diliyorum. :)

Bu defa merak edilen linea dizel yarı otomatik aracı inceledik. Eleştri beğeni ve yorumlarınızı bekliyoruz. 
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Fatih Dursun

Çok samimi bir inceleme olmuş, video yeni mi eski mi anlayamadım tam olarak. 2008 falan geçiyor. Ucuz dizel otomatik arayanlar için önerildi mi sonuç olarak

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Çok samimi bir inceleme olmuş, video yeni mi eski mi anlayamadım tam olarak. 2008 falan geçiyor. Ucuz dizel otomatik arayanlar için önerildi mi sonuç olarak

Teşekkürler. Video 2 gün önce çekildi. Araç 2008 model. Videoda saydığımız dezavantajları ve avantajları kabullenirseniz çok güzel araç. Önerilir. :)

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Yol tutuş kabiliyeti, fren performansı ve amortisör sistemi de değerlendirilmelidir. Bir de her testte gözlük veya aynı gözlükleri takmayın [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Guzel olmus:) Incelemelet arttikca rahatliginiz artti dogal olarak ancka konusma dilinize bu rahatligin argo cagristirarak yansimasi iyi degil. Incelemenizin ciddiyetine biraz zarar verir.

Arac ile ilgili yorum esnasinda diger kisinin araci ilk defa goruyor gibi hareket etmesine dikkat edin. Iki kamera oldugu icin her detay goruluyor. Yani sen submarineden bahsederken diger arkadasin submarini kesfeder gibi gozukmesi 3 4 senedir kullandiginizi ifade ettiginiz aracta samimiyeti olumsuz etkileyebilir. Araci elestirme ile dalga gecme arasindaki ince cizgiye cok dikkat edin. Aracin plastik kalitesi yok derken gulmek veya darbuka calmak gibi:) Ankadin yani sen onu Mert.

Artilara gelelim. Kameralar artik hem ses hem goruntu konusunda ideal durumdalar. Gecisler, araya serpistirilen fotograflar guzel. Ikinizin de rahat tavirlariniz ve detaylar konusundaki bilginiz konu monotonligu yaratmiyor hatta uzun videolar cekmenize olanak sagliyor. Plaka uzerini kapatmaniz iyi olmus. Arac bilgilerini yeterince sozlu iletiyorsunuz. Arada yazili destek de olabilir. Ncap ile ilgili duzeltme eklemissiniz yazi ile bence oldukca iyi olmus o duzeltme.

Sizleri izlemek guzel. Paylasim icin tesekkurler.

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Ben çok beğendim. Ufak tefek espiriler daha samimi bir hava katmış, sonuçta ulusal bir kanal için hazırlanan profosyonel bir otomobil programı değil.
Tebrikler çocuklar..

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Kardeşim çok güzel olmuş.Tebrikler.Ses sorunu giderilmiş.Nedense direksiyon kılıfına çok gözüm takıldı o nedir öyle  :p  Tekrar tebrik ederim iyi iş çıkarmışsınız.İyi bayramlar hayırlı akşamlar  :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Yol tutuş kabiliyeti, fren performansı ve amortisör sistemi de değerlendirilmelidir. Bir de her testte gözlük veya aynı gözlükleri takmayın [emoji4]

Yol tutuş kabiliyetini söyledik ama diğerleri konusunda haklısınız. Bu defa detaylardan dolayı unutmuşuz. Bİ ara bi grup vardı gözlüksüz çıkmazlardı. Onlar gibi olacağız herhalde. :D

Guzel olmus Incelemelet arttikca rahatliginiz artti dogal olarak ancka konusma dilinize bu rahatligin argo cagristirarak yansimasi iyi degil. Incelemenizin ciddiyetine biraz zarar verir.

Arac ile ilgili yorum esnasinda diger kisinin araci ilk defa goruyor gibi hareket etmesine dikkat edin. Iki kamera oldugu icin her detay goruluyor. Yani sen submarineden bahsederken diger arkadasin submarini kesfeder gibi gozukmesi 3 4 senedir kullandiginizi ifade ettiginiz aracta samimiyeti olumsuz etkileyebilir. Araci elestirme ile dalga gecme arasindaki ince cizgiye cok dikkat edin. Aracin plastik kalitesi yok derken gulmek veya darbuka calmak gibi Ankadin yani sen onu Mert.

Artilara gelelim. Kameralar artik hem ses hem goruntu konusunda ideal durumdalar. Gecisler, araya serpistirilen fotograflar guzel. Ikinizin de rahat tavirlariniz ve detaylar konusundaki bilginiz konu monotonligu yaratmiyor hatta uzun videolar cekmenize olanak sagliyor. Plaka uzerini kapatmaniz iyi olmus. Arac bilgilerini yeterince sozlu iletiyorsunuz. Arada yazili destek de olabilir. Ncap ile ilgili duzeltme eklemissiniz yazi ile bence oldukca iyi olmus o duzeltme.

Sizleri izlemek guzel. Paylasim icin tesekkurler.

Saygilarimla.

Teşekkürler Evren abi,

Açıkçası linea'da biraz dalga geçme durumu var doğru. Ama üreticisinin ncap'a sokmaya bile layık görmediği modeli biraz yermekte haksız değiliz sanırım. 

Yazı olarak tork değeri vs yazılabilir aslında iyi de olur doğru söylüyorsun abim. Artık sesi benim dslr dan alıyorum. Ondan çok problem olmuyor. Yoksa küçük makinelerden yine kötü sesler geliyor malesef. :)

Ben çok beğendim. Ufak tefek espiriler daha samimi bir hava katmış, sonuçta ulusal bir kanal için hazırlanan profosyonel bir otomobil programı değil.

Tebrikler çocuklar..

Teşekkürler Abim. :)

Kardeşim çok güzel olmuş.Tebrikler.Ses sorunu giderilmiş.Nedense direksiyon kılıfına çok gözüm takıldı o nedir öyle   Tekrar tebrik ederim iyi iş çıkarmışsınız.İyi bayramlar hayırlı akşamlar  <>

Teşekkürler kardeşim. Aslında onu videoda söylemiştim ama ses orda bozulmuş koyamadım. Altta ki plastiği görsen elle tutulur yanı yok. Toz gibi olmuş el boyuyor. En ucuz çözüm bu şimdilik. Sonra c-max'e yaptığım gibi kendim dikeceğim deri. :D< :D>

Tebrikler

Seyri güzel ve bilgilendirici olmuş elinize sağlık... <

Teşekkürler Abilerim. :)< :)>

Bip'leri kaldırın. 

Hocam araya boşluk bıraktım çoğu kişi video bitti sanıp kapatmış izlerken ama siz kaçırmamışsınız.  :D

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam araya boşluk bıraktım çoğu kişi video bitti sanıp kapatmış izlerken ama siz kaçırmamışsınız.  :D

Arabadan başka herşeye çalışıyor kafa n'olcek.  :crazy:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mert güzel video olmuş elinize sağlık :good1:

Abim tesekkur ederiz. Senin begenini kazanabildiysek ne mutlu. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...