İçeriğe Yönlendir

Araç Hakkında Yorumlarınız

Oğuz Tiryaki

Recommended Posts

(düzenlendi)

Güzel araba, güzel fiyat, biraz düşük gibi geldi fiyatı ama yersiz huylanmamak gerek. İyice baktırıp alınabilir.

Bu arada bagajda yağ gördüğüm zaman hep aklıma "acaba yağmı eksiltiyor" sorusu gelir :D

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Tüm bakımları serviste yapılmıştır ne demek yahu :D Bakkalda yapılacak değil ya..

Yetkili serviste yapılmamış anladığım kadarıyla kelime oyunu yapmış sanırım :D plaka açık değil..vs vs

Ben sevmiyorum bu tarz ilanları..açıklama 2-3 satırla geçiştirilmiş..Araba satarken 1 sayfa ilana açıklama yazıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Güzel araba, güzel fiyat, biraz düşük gibi geldi fiyatı ama yersiz huylanmamak gerek. İyice baktırıp alınabilir.

Bu arada bagajda yağ gördüğüm zaman hep aklıma "acaba yağmı eksiltiyor" sorusu gelir :D

Eray benim de aklıma gelmedi değil yani bagajda yağ? ? :)

uzun zamandir araştırıyorum CMax almak için kadrom arttı 7 yaşında oğlum ve 3 günlük kızım var ford dan vaz geçemiyorum malum piyasada belli bu arac dikkatimi çekti aileden dolayı bana uyuyor Cmax. Aracsız olmuyor bunaldım artık :)

Tüm bakımları serviste yapılmıştır ne demek yahu :D Bakkalda yapılacak değil ya..

Yetkili serviste yapılmamış anladığım kadarıyla kelime oyunu yapmış sanırım :D plaka açık değil..vs vs

Ben sevmiyorum bu tarz ilanları..açıklama 2-3 satırla geçiştirilmiş..Araba satarken 1 sayfa ilana açıklama yazıyorum..

Volkan doğru aslinda ben aramabı satarken 1 sayfa yazmıştım ne var ne yoksa arabasızlık tak dedi canıma :) malum kadrom arttı olduk 4 kişi Cmax ta gönlüm var ford dan da vazgeçemiyorum ne yapcam bilmiyorum??

Yorum bağlantısı

uzun zamandir araştırıyorum CMax almak için kadrom arttı 7 yaşında oğlum ve 3 günlük kızım var ford dan vaz geçemiyorum malum piyasada belli bu arac dikkatimi çekti aileden dolayı bana uyuyor Cmax. Aracsız olmuyor bunaldım artık :)

Allah bağışlasın :) , iyi baktırın piyasanın tavan yaptığı bir dönemde fiyat gayet makul. Benim gibi ön yargılı yaklaşmayın :D

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Volkan doğru aslinda ben aramabı satarken 1 sayfa yazmıştım ne var ne yoksa arabasızlık tak dedi canıma :) malum kadrom arttı olduk 4 kişi Cmax ta gönlüm var ford dan da vazgeçemiyorum ne yapcam bilmiyorum??

Oğuz ben hep hayatımda odun gibi  bir adam oldum odun gibi adamlarıda severim :D neyse o kardeşim..varsa sağında solunda bişey yaz ki vatandaş bilerek gelsin.yol parası zaman kaybı sinir stres..hepsi cabası..kelime oyunu yapanlara değişen boya vs. çıktığı zaman yok o kadar olur o da bişey mi vs. vs. yorum yapanlara kafa göz dalasım geliyor..o yüzden ilan biraz şaibeli geldi bana..aklına yattıysa gidip bak ama benim hislerim pek olumlu değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ön ızgarada etiket yok, söküldüyse izi de yok (focusta etiket var cmaxdada vardır diye düşünüyorum), motor 200.000 deki bir arabaya göre çok temiz duruyor, özellikle hidrolik yağı haznesi ve antifriz haznesini karşılaştırınca içime sinmedi

Yorum bağlantısı

Plakali bir fotograf yok. Boya olmayip hasar kaydi olan araclar piyasada bir hayli mevcut. Mekanik ya da sel hasarli pert araclari cazip fiyatla satanlar var ve maalesef ki bunu ozellikle ilana yazmayip, sonradan soyleyebiliyorlar. Bu aracta boyle bir hasar vardir diyemeyiz elbette ancak piyasada fiyatlar belliyken ve takas dusunen bir alicin boyasiz kazasiz dedigi arac icin fiyati dusuk tutmasi suphe uyandirici.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Güzel yorumlarınız beni aydınlatıyor Teşekkürler sonuçta her ihtimali düşünmek lazim. Araç almak muhakkak zor ama bu kadar zor olduğunu hiç tahmin etmezdim:(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...