İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 3 Hb Hakkında

miraç atmiş

Recommended Posts

miraç atmiş

Arkadaşlar merhaba,

Ford focus 3 HB titanium X paketi almayı düşünüyorum en az 2012 model olacak.

1-)Tam otomatik istiyorum ama yarı otomatik temiz araçlarda görüyorum yarı otomatik aracın tam otomatiğe göre eksileri nelerdir  ?

2-)Model olarak genelde satılık olan araçların 1.6 Ti-VCT olduğunu görüyorum otomatik benzinli,dizel olana rastlamadım acaba benzinli modeller hem yakıt hem sorun anlamında problem çıkardığı içinmi daha çok satılık ?

3-)bu araçların boyasız kazasız ederi nedir sizce maksimum 55 verebilirim bu  paraya başka araç siz almak isteseniz ne olurdu ?

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Semih Güney

Arkadaşlar merhaba,

Ford focus 3 HB titanium X paketi almayı düşünüyorum en az 2012 model olacak.

1-)Tam otomatik istiyorum ama yarı otomatik temiz araçlarda görüyorum yarı otomatik aracın tam otomatiğe göre eksileri nelerdir  ?

2-)Model olarak genelde satılık olan araçların 1.6 Ti-VCT olduğunu görüyorum otomatik benzinli,dizel olana rastlamadım acaba benzinli modeller hem yakıt hem sorun anlamında problem çıkardığı içinmi daha çok satılık ?

3-)bu araçların boyasız kazasız ederi nedir sizce maksimum 55 verebilirim bu  paraya başka araç siz almak isteseniz ne olurdu ?

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

1- Focus 3'teki Powershift tam otomatiktir,bilinen kronik bir sorunu yoktur. Bakımları düzgün yapılan ve olması gerektiği gibi kullanılan bir araç sizi bu anlamda üzmez.

2- Dizel otomatikler 2015 yılında piyasaya sürüldü,karşılaşmamanız normal,bütçeniz dahilinde dizel olanına ulaşmanız imkansız. 2011 son çeyrekten beri benzinli otomatik satıldığı için 2. elde fazla olması normal,yakıt manuele göre ortalama 1lt farkeder.

3- 55bin'e temiz tit x otomatik var mı bilmiyorum,şuan piyasa çok karışık bulunadabilir,zorda olabilir. İyice araştırmak lazım.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Powershift yarı otomatiktir. Focus 3'te bildiğim kadarı ile tam otomatik şanzıman yok. 

Yorum bağlantısı
miraç atmiş

Powershift yarı otomatiktir. Focus 3'te bildiğim kadarı ile tam otomatik şanzıman yok. 

sanırım bu konuda biraz bilgi kirliliği var farklı farklı yorumlar var gördüğüm kadarı ile 

1- Focus 3'teki Powershift tam otomatiktir,bilinen kronik bir sorunu yoktur. Bakımları düzgün yapılan ve olması gerektiği gibi kullanılan bir araç sizi bu anlamda üzmez.

2- Dizel otomatikler 2015 yılında piyasaya sürüldü,karşılaşmamanız normal,bütçeniz dahilinde dizel olanına ulaşmanız imkansız. 2011 son çeyrekten beri benzinli otomatik satıldığı için 2. elde fazla olması normal,yakıt manuele göre ortalama 1lt farkeder.

3- 55bin'e temiz tit x otomatik var mı bilmiyorum,şuan piyasa çok karışık bulunadabilir,zorda olabilir. İyice araştırmak lazım.

semih bey,teşekkürler

Yorum bağlantısı
miraç atmiş

Arkadaşlar

Sahibinden.com araçlara baktığımda otomatik ve yari otomatik seçeneği bulunuyor yari otomatik ile tam otomatik arasındaki fark nedir yari otomatik alırsam ne kaybederim ?

Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Miraç bey Focus 3 de tek otomatik vites seçeneği Powershift..

İlanlarda kimisi otomatik kimiside yarı otomatik olarak ilan açıyor..Yani Focus 3'ü otomatik yada yarı otomatik gibi şanzıman seçenekleri yok..

Ben kullanıyorum gayet de memnunum..

Artılarını eksilerini okuyup karar verin..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...