İçeriğe Yönlendir

Dreambox 800 Hd (No Ca Found) Hatası Veriyor

Yılmaz Ertek

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

merhaba,

yaklaşık 4 yıldır kullandığım ve çok memnun olduğum cihazım son 1-2 aydır kanal geçişlerinde hata veriyordu.

kapatıp açınca düzeliyordu. 

çok sık yapmaya başlayınca yeni yazılım atayım dedim. gece 1'de yapınca çok araştırmadan bulduğum ilk yazılımı attım.

sonuç : açılırken no ca found mesajı verip açılmıyor.

evde rs232 kablom olmadığı için ilerleyemedim ( forumlarda bazı yöntemler yazılı ama hep rs232 istiyor)

istanbulda, tanıdık, bildik bir yer var mıdır ?

Not : ilk alırken server özelliklerini kullanıyordum ama son 2 yıldır sadece uydu alıcı olarak kullanıyorum.

aynı şekilde cihazı çalışır hale getirmek yeterli benim için.

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Yılmaz Bey. Türkiye'de bu işin 5 tane piri varsa biri İstanbul' da Kaan beydir. 

0 535 356 7676 

Benim selamımı söyleyin. Çankırı'dan Dr.Cem derseniz yardımcı olur. Fiyatları da oldukça makuldur. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

0 535 356 7676 

Benim selamımı söyleyin. Çankırı'dan Dr.Cem derseniz yardımcı olur. Fiyatları da oldukça makuldur. 

teşekkürler en kısa zamanda arayacağım

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

0 535 356 7676 

aradım, hatta cihazı kargoladım bugün.

ilgilendi sağ olsun.

bakalım ne kadar sıkışmış makinaya :)

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

aradım, hatta cihazı kargoladım bugün.

ilgilendi sağ olsun.

bakalım ne kadar sıkışmış makinaya :)

İyi olmuş Yılmaz Bey. Hakikaten bu işlerden iyi anlayan bir adam. Fiyat olarak da afaki bir şey olacağını sanmıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...