İçeriğe Yönlendir

Krem Renkli Plastik Döşeme

Ali Herdem

Recommended Posts

Ali Herdem

merhaba arkadaslar 2011 ford connect krem renkli iç döşemeler berbat bir durum aldı ne kadar uğraşsam da çıkaramadım plastik kısmı temizlemek için bir tavsiyeniz var mı rengi koyulaştı tırtıklı br yapısı oldugu için aralara kirler doluyor

internette biraz araştırma yaptım  domestos ve diş fırçası ile girişilmiş 

bu asprini denedim ama temizlemesi sıkıntı ben direk koyu olarak sıktım ondan mı? sulandırılıp oyle mi silinmesi gerekiyor

baska bir tavsiyeniz varsa dinlemedeyim  :)

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Atas vinet denenebilir. Önce küçük bi yerde deneyebilirsiniz. Ben olsam domestos kullanmam

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bime geçen plastik temizleyici gelmişti belki işinizi görür.

plastik masa-sandalye için falan yazıyordu, mutlaka iç plastik döşeme için de uygundur.

bim-market-14-temmuz-2015-aktuel-urunler

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Atas vinet denenebilir. Önce küçük bi yerde deneyebilirsiniz. Ben olsam domestos kullanmam

domestosu kullanmak banada mantıklı gelmedi zaten  bu ataş oto yıkamacılarda kulanılan bir kimyasal sanırım anladıgım kadarıyla sipariş edecegim en kısa zamanda su an en makul olanı o 

bime geçen plastik temizleyici gelmişti belki işinizi görür.

plastik masa-sandalye için falan yazıyordu, mutlaka iç plastik döşeme için de uygundur.

bim-market-14-temmuz-2015-aktuel-urunler

şimdiye kadar istesemde bulamam sanırım o ürünü kalmamıstır :)

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

domestosu kullanmak banada mantıklı gelmedi zaten  bu ataş oto yıkamacılarda kulanılan bir kimyasal sanırım anladıgım kadarıyla sipariş edecegim en kısa zamanda su an en makul olanı o 

Yıkamacıları bilmem de bu tür işlemlerde profesyonellerin de tercihi  :D

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

şimdiye kadar istesemde bulamam sanırım o ürünü kalmamıstır  :)

çevrenizi bi araştırın, eğer bulamazsanız ve ihtiyacınızı görürse bizim işyerinin karşısındaki bimde var alır size gönderirim kargoyla

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

çevrenizi bi araştırın, eğer bulamazsanız ve ihtiyacınızı görürse bizim işyerinin karşısındaki bimde var alır size gönderirim kargoyla

Bu gün bimden birşeyler alırken tam kasanın önünde Gözüme takıldı hemen Alıp deneyim dedim digerinin kargodan gelmesini beklemek falan sıkıyor beni :)

neyse aldım ürünü ancak ailem şehir dışına Çıktığı için araçta deneymedim

Arabadan kalan bagaş perdesi vardı çok kirli durumda olan ve onda denedim normal bez ile sidiğim zaman Çıkmayan seyler sıkıp üzerine yaydıktan sonra normal bez ile silindiği zaman ilk Güneş gibi oldu bukadar performans beklemiyordum açıkcası bir iki resim çektim Yarısı temiz Yarısı ilk hali :)61c9e1e748e2b131b95cedbe78bf78d2.jpg598364aae0a3b03c8e13807bcfbb4fe6.jpg

Teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Bu gün bimden birşeyler alırken tam kasanın önünde Gözüme takıldı hemen Alıp deneyim dedim digerinin kargodan gelmesini beklemek falan sıkıyor beni :)

neyse aldım ürünü ancak ailem şehir dışına Çıktığı için araçta deneymedim

Arabadan kalan bagaş perdesi vardı çok kirli durumda olan ve onda denedim normal bez ile sidiğim zaman Çıkmayan seyler sıkıp üzerine yaydıktan sonra normal bez ile silindiği zaman ilk Güneş gibi oldu bukadar performans beklemiyordum açıkcası bir iki resim çektim Yarısı temiz Yarısı ilk hali :)

Teşekkür ederim :)

işe yaramasına sevindim. :bravo:  inşallah arabayı da temizler.

bu arada gereksiz büyük harfe ve yazımlara aman dikkat  ;)

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

işe yaramasına sevindim. :bravo: inşallah arabayı da temizler.

bu arada gereksiz büyük harfe ve yazımlara aman dikkat ;)

Temizleneceğine eminim :) telefondan kaynaklanıyor dikkat ederim :)) otomatik düzeltme baş belası :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...