İçeriğe Yönlendir

Bu Aracın Pıyasası Nedır?

Efe Özer

Recommended Posts

Efe Özer
(düzenlendi)

Abılerım ford torneo courıer sevdasından vazgecmek zoruda kaldık.Burda yenımahalle beledıyesı 50 tane arac almıs.10 tanesınde cıddı motor problemlerı vs cıkmıs.Bızımde gozumuz korktu.Sımdılık babama ıdareten bır arac arıyoruz.Satarken fazla zarar ettırmeyecek bır arac arıyoruz.Tahmını 1 sene bınecek gıbı gozukuyor.Asagıdakı ılanı bulduk.Sızce bu araca ne kadar verılır?Arac ılk sahıbınden tek on camurluk boyalı bırde on tampon degısmıs.Sahıbı orjınal km dıyor sızce bu arac hosumuza gıderse ne kadar eder  tesekkurler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-fiesta-1.4-doktordan-az-kullanilmis-52.000km-de-223228835/detay

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Bizde km sı ıcın Istıyoruz hem satarken fazla zarar etmeyız hemde fazla masraf cıkarmaz.Dusuk km ,ılk elden ve collectıon oldugu ıcın ıcın eger temız bır aracsa 2-3 fazla verıp almayı dusunuyoruz.

Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

orjinalse olur hocam kontro edebiliyormusunuz 

Nasıl edecez?Servıs kayıtlarına tramerıne tuv den sorgusuna bakarız.Satan kısıyede bır bakarız.Computeste sokar ekspertızde yaptırırız.Sıgortacılarada sase ve motor numarasıyla sorgulatırız baskada bısey yapamayız bence.Arac satıcının dedıgı gıbıyse kac para verılır bu araca?Ben ocak ayında 2007 comfort boyasız 62 000 de 26750 ye almıstım pıyasa dahada artmıs sımdı.

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

ben olsam bir yıl  sonra satılacak bir araca bu fiyatı vermem bu arac bir yıl sonra satmak  bence  değil bir güzel binmek için eger uzun süre bilinecekse bu para biraz yüksek olsada verilir ama seneye satılacaksa bu fiyata satamazsınız karar sizin ama fiyatımız sanki biraz yuksek

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bu arabaya o para verilir mi yaa.. Delirmiş insanlar..7 yaşında ki kıçı kırık Fiseta'ya isetenen paraya bak..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

ben olsam bir yıl  sonra satılacak bir araca bu fiyatı vermem bu arac bir yıl sonra satmak  bence  değil bir güzel binmek için eger uzun süre bilinecekse bu para biraz yüksek olsada verilir ama seneye satılacaksa bu fiyata satamazsınız karar sizin ama fiyatımız sanki biraz yuksek

Ne kadar verelım pekı 29 ıyı mı?

Bu arabaya o para verilir mi yaa.. Delirmiş insanlar..7 yaşında ki kıçı kırık Fiseta'ya isetenen paraya bak..

Malesef  suan sıfır boslıne dızel bır b segmentı arac 50-60 mılyar olunca ıkıncı elınede 30 mılyar ıstıyorlar.Benım gozumde yenı kasa fıestalar cop.Bu kasa en guzel kasa.Ama bu konuyu acmamım nedenı bu aracın suan pıyasasını ogrenmek.Benım gozumde bu kasa max 15-20 arası ama yapacak bısey yok malesef.

Ayrıca 30 mılyara 100 000 km altı temız bır dızel arac ne alınabılır fıestadan baska?Focus desen 35 mılyara 4-5 parca boyalı 180 000 de araclar var pıyasada.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

+1 zorlasa üst kasa fiyatına gidecek araba.Satarken bence zorluk çekersiniz.Şahsen ben bu ilanı direk elerdim. 

Yorum bağlantısı
Efe Özer

+1 zorlasa üst kasa fiyatına gidecek araba.Satarken bence zorluk çekersiniz.Şahsen ben bu ilanı direk elerdim. 

Max 1-2 parca boyalı degısenı olmayan 70000 km altı tıtanıum yenı kasa fıestalar 35 lı rakamlardan baslıyor.30-32 lıraya heryerı boyalı yada yuksek km araclar var.Buna 29 verılmez mı?Aynı ayarda ılk sahıbınden hatasız dusuk km tıtanıum fıestları almak ıcın en az 5000-6000 daha koymak gerekıyor.E o fıestalarada 35000-36000 verecegıme 40000 lı rakamlara focus bakılır.Yanı durum cok karısık.Para ekledıkce daha ıyısı olur ama eldekı 28-29000 tlye ne alınabılır?

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Ah su c5 ın orjınal 100 000 km altı sx pk 1-2 parca boyalı bır aracını bulsak 35-36 verecez ama malesef yok.Hele 2.0 hdı cok nadır.Pıyasa kılometre dusurulmus c5 kaynıyor.Kac tane araba gezdık hepsı cok yıpranmıs km nın orjınal olması ımkansız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ihtiyactan-acil-satiliktir-186635907/detay

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

Aralık ayında 2013 trend manuel dizel 20.000 km.de hatasız Fiestayı 35 e verdik :)

Bence benzinli manuel bakın en kötü LPG taktırıp kullanırsınız

O fiyata o Fiesta bence Ütopya :)

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bu fiyat çok uçuk bu araba için 2010 titanium parası nerdeyse. Kusura bakma ama 1 sene sonra satmayı düşünüyor isen çok zarar edersin maksimum edeceği fiyat 27 veya 28  olsun .

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

28 verilir gibi. Ancak yinede o fiyatlara daha konforlu bir araç alınabilir bence iyi araştırılmalı.

Benim fikrime göre bu kasa fiesta yerine polo daha iyi olur.

C5 bizde çok aradık ama kısmet olmadı .

Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

Aralık ayında 2013 trend manuel dizel 20.000 km.de hatasız Fiestayı 35 e verdik :)

Bence benzinli manuel bakın en kötü LPG taktırıp kullanırsınız

O fiyata o Fiesta bence Ütopya :)

Benzınlı dusunmuyoruz.Dizel dusunuyoruz en azındanda tıtanıum olsun dıyoruz.Boyle bır durumdada 35 den baslıyor dusuk km ve hatasız araclar.Elde 28-29 oluncada yenı kasa utopya oluyor malesef.

Bu fiyat çok uçuk bu araba için 2010 titanium parası nerdeyse. Kusura bakma ama 1 sene sonra satmayı düşünüyor isen çok zarar edersin maksimum edeceği fiyat 27 veya 28  olsun .

Evet ama dusuk km tıtanıum max 1-2 parca boyalı araclar 35 lıra.Bunu 29 a alsak 6 mılyar fark var arada.Bızde max 28-29 oluncada yenı kasa hayal oluyor.

28 verilir gibi. Ancak yinede o fiyatlara daha konforlu bir araç alınabilir bence iyi araştırılmalı.

Benim fikrime göre bu kasa fiesta yerine polo daha iyi olur.

C5 bizde çok aradık ama kısmet olmadı .

Valla arac almak cok zor ıs.Volkwagenın parcaları pahalı oldugu ıcın pek polo olmaz gıbı.C5 ın temızıne bınıyorlar kımse satmıyor malesef.Benım sormak ıstedıgım tek sey su bu aracı 29 a alsak seneye 29 a satılır mı?1 senede babam max 15 000 km yapar.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Nasıl edecez?Servıs kayıtlarına tramerıne tuv den sorgusuna bakarız.Satan kısıyede bır bakarız.Computeste sokar ekspertızde yaptırırız.Sıgortacılarada sase ve motor numarasıyla sorgulatırız baskada bısey yapamayız bence.Arac satıcının dedıgı gıbıyse kac para verılır bu araca?Ben ocak ayında 2007 comfort boyasız 62 000 de 26750 ye almıstım pıyasa dahada artmıs sımdı.

vize tarihleri ve kilometre bilgileri sms geliyor oradan klometrenni orjinalli belli olur

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Kurye o kişiye denk gelmiş ola bilir ufak sorunlar ola bilir  şuana kadar motor ve yürürle iligili bilinen bir sorun yok zaten bu donanımı neredeyse fiyesta ve b-maxla aynı ve onlarında genelde şikayetleri tirim sesleri yürür aksamla değil o bedellere ikinci el 1 senelik için araç almayın derim siz yine kuryeye bir daha bakın hem donanım hem keyf çok iyidir. ki zaten garantisi devam eden bir araç olacak

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Benzınlı dusunmuyoruz.Dizel dusunuyoruz en azındanda tıtanıum olsun dıyoruz.Boyle bır durumdada 35 den baslıyor dusuk km ve hatasız araclar.Elde 28-29 oluncada yenı kasa utopya oluyor malesef.

Evet ama dusuk km tıtanıum max 1-2 parca boyalı araclar 35 lıra.Bunu 29 a alsak 6 mılyar fark var arada.Bızde max 28-29 oluncada yenı kasa hayal oluyor.

Valla arac almak cok zor ıs.Volkwagenın parcaları pahalı oldugu ıcın pek polo olmaz gıbı.C5 ın temızıne bınıyorlar kımse satmıyor malesef.Benım sormak ıstedıgım tek sey su bu aracı 29 a alsak seneye 29 a satılır mı?1 senede babam max 15 000 km yapar.

ben mart ayında 2006 c5 aldım.1,6 hdi

198 bin deydi.2 parça boya. c5 lerin düşük kmlisi zor ama,30 lu rakamlar de çok,25-30 arası düzgün c5 mutlak bulunur,beklemek gerek. km ye de çok takılmamak gerek.bakımlı olsun tamamdır.

Yorum bağlantısı
Efe Özer

ben mart ayında 2006 c5 aldım.1,6 hdi

198 bin deydi.2 parça boya. c5 lerin düşük kmlisi zor ama,30 lu rakamlar de çok,25-30 arası düzgün c5 mutlak bulunur,beklemek gerek. km ye de çok takılmamak gerek.bakımlı olsun tamamdır.

En son aldıgımız 180 000 dekı dızelden saglam zarar ettık bu nedenle max 100 000 cıvarı 2.0 hdı yada 1.6 hdı sx pk arıyoruz.Bulmakta cok zor malesef.35 000 e cıl cıl temız bır c5 bulursak alacaz ınsallah.Bulamazsak sımdılık fıesta alıp 1 sene sonra maddı ımkanlarımız artınca amarok 4x4 dusunuyoruz.Babam arazıye cok cıkıyor.C5 ın kalkma ozellıgı nedenıyle en azından asfalttan bır 1 km aracın altını vurmadan gırebılırız dıye dusunuyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Cok yol yapmiycaksaniz sene bazinda benzin i 20 alabilirsin 1.2 orta paket 42 civariydi sonucta sifir araba en azinda 5sene kafa rahat olur cok yakiyor derseniz gaz takar binersiniz 31bin lira cok para en azinda bakimdi ufak tefek degisimdi derken 1binlira masraf ederseniz bana gore mantiksi bu araci almak ☺☺

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Babam yuksek ve genıs araba sever.Suan ıdarelık max 29 tl mız var.1 yıl sonra 4x4 bır arac dusunuyoruz ama suanlık ıse getırıp goturmelı.Bendede fıesta oldugu ıcın bıldık arac dıye fıesta dusunduk.c5 de bulursak olabılır.Sıfır alacak butce yok suan.Zaten 1 yıl sonra satmakda zarar ettırır.1 yıl sonra satarken 1 tlden fazla zarar ettırmeyecek cok masraf cıkarmayacak bır fıesta arıyoruz.Bunun ıcın dusuk km bakıyoruz.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Benim fiesta'da satılık fakat km sizin için yüksek gelebilir 172.000 de. Yine de düşünürseniz konuşabiliriz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...