İçeriğe Yönlendir

İşten Çıkarma Tehdidi Ve Tutanak

Barış Kalkan

Recommended Posts

Barış Kalkan

Yorumlar için teşekkürler 

çözülmesi gereken sorunlar vardı yeni müdür gelince büyüyen sorunlar ortamı çok karıştırdı

3 yıldır bu işyerinde çalışıyorum genel olarak patronlar memnun evet arabamı yıpratıyorum ama çalıştığım ortam hastane, bana ve aileme çok faydası oluyor aynı zamanda sosyal imkanlarda yeterli özel sektör memuru gibi çalışıyorum :)

işteki konumumdan dolayıda çok fazla üst düzey kişiler ile ahbablık kurmamı sağladı, 

işimi ve düzenli ziyaretimi yaptığım için karışan pek yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

iş tatlıya bağlanmış gibi çok sevindim adınıza..

ama kurumsal bir yerde çalışmıyorsunuz maalesef..ne demek kendi arabanı kullan..çok ilginç valla..biz de banka arabası dışında başka araba kullansan döverler adamı :D..hatta Fluence'lerin renkleri bile aynı :D bizim birimde 4 tane siyah dizel otomatik Fluence var bazen karıştırıyorum hangisi bizimdi diye :D araba falan bunlar basit şeyler işverenin bunlara takılmaması lazım

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

volkan bey kurumsalın adı var burda 

mahallenin bakkalı burdan daha kurumsal en azından baba eş cocuk hem fiyatı hemde malı nerden isteyecek biliyor iletişim var :D

ama işte bir taraftanda rahatlıkta var çalışmada :)

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Barış bey Türkiye'de en kurumsal denilen yerler de bile görece olarak kurumsallık var diye düşünüyorum..

önemli olan insanın çalıştığı işte mutlu ve huzurlu olabilmesi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Öncelikle geçmiş olsun olayın tatlıya bağlanmasına sevindim. Böyle durumlarda aracı kişi ile değil de gerekirse direk en tepe ile iletişime geçip olayı açığa kavuşturmak en güzelidir. Araya bir kaç kişi girince aktarımlar sağlıklı olmuyor.

Vesile ile; iş yerlerinde eklenen her görev, yapılan anlaşmalar vs kesinlikle yazılı olarak da kalmalıdır. Söz uçar yazı kalır diye boşuna dememiş atalarımız. En memnun olduğumuz, en samimi olduğumuz yönetimler dahi iş çıkara ve paraya gelince babanızın oğlu olsa tanımaz haldeler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...