İçeriğe Yönlendir

Seger Korna Ve Ford Club

Ersen Tapan
Çözüme git Cem Işık tarafından,

Recommended Posts

Seger Korna'ya ve Mustafa Liman abime teşekkürler. Çekilişte korna kazandım ve Çağlar abiye hediye ettim. Çünkü benim teknem yokki :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Promosyonlar en ince ayrintisina kadar dusunulmus ve herkese verilecek kadar comertti. Tesekkur ederiz.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Buradan tekrardan teşekkürlerimi ileteyim. Hem Mustafa Liman'a, hem de o gün bizimle bulunan Seger ekibine çok teşekkürler. Markanın arkamızda olduğunu bilmek çok güzel bir şey. Sağolsunlar, varolsunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hocaya çıkan hediyeyi bana verince yıldızın bozuk kornasını değiştim. 50f yüksek Ton eski mercedesler gibi oldu :) bi tane daha alacam çiftli çalsın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

1 ay önce kornayı değişmiştir, aynısından hediye çıktı bende ihtiyacı olana verdim.

Seger firmasını kafama yazdım bir daha lazım olursa boş yere Bosch almam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Gökcan

1 ay önce kornayı değişmiştir, aynısından hediye çıktı bende ihtiyacı olana verdim.

Seger firmasını kafama yazdım bir daha lazım olursa boş yere Bosch almam :D

Güzel hareket,

Bu arada Bosch'u kim üretiyor dersiniz?

:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İnsanların aralarındaki bağın forum ile sınırlı olmadığının ispatıdır bu. Liman'nı ayakta alkışlıyorum. Seger firmasının hediyeleri ve promosyon dağıtımı taktiri hak ediyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Harika bir şenlikti seger ve organizatöre ayriyetten teşekkür ederim bu arada banada korna çıktı kıymetli abime gitti canı gönülden  :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Seger kalitesini gördük, dokunduk hissettik.. Hatta Ardanın basıp kaçmalarıyla, sağır olacak şekilde duyduk...

Bir ara yakından geçen trene çaldık.. Kesin makinist sağda solda tren aramıştır. :D

Tüm ekibe ve özellikle Mustafa kardeşime çok teşekkür ediyorum... 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Çok güzel bir gün geçirmemizde emeği olan Seger ailesine Mustafa Liman'a teşekkür ederiz. Tren sahnesini ömür boyu unutamıcam :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Cem Işık

Makinist camdan çıkıp baktı,arkadan yol isteyen biri mi var nooluyoruz? gibi :)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Gerçekten kaliteyi test ettik, zaten önceden bildiğim ve kullandığım bir markaydi, Mustafa Liman ' a ve Seger firmasına buradan tesekkurler. Hediye korna icinde ayrica teşekürler.

3767fc2b0f28b8ae707ddca0cfa4aefe.jpg

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...