İçeriğe Yönlendir

96 Brava Yorumlar Mısınız

Sinan Kozan

Recommended Posts

Sinan Kozan

96 model avrupa girişli diyor sahibi pek bilmediğim konu nasıl olur alınsa :)

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Eğer km. orjinal ise alınır.. Ama yakıt konusunda biraz eli açık arabadır..

97-98 marea motoruyla ayni degil mi bunlar abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

96 model olmasına takıldım ben biraz bi sıkıntısı olur mu ?

sahibi boya olara sadece kaputun solmasından dolayı boyandıgını söyledi.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

96 model olmasına takıldım ben biraz bi sıkıntısı olur mu ?

sahibi boya olara sadece kaputun solmasından dolayı boyandıgını söyledi.

Ki zaten 96 model bir araba alırken boyadan daha öncelikli bakmanız gereken başka yerler var. Öncelikli olarak büyük kazası olup olmadığı, motorda üfleme yağ yakma olup olmadığı,ön takım, alt takım, şanzıman kontrolü yaptırmanız gerekir. Sonuçta 20 yaşında arabanın boyasına takılmayın bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

hayrettin abi boya takıntım yok bir arkadas komple boyalı dediği için yazdım.

beni kaygılandıran bu araclar 98de tr de üretime başladı baktıgım araç 96 model avrupa yapımı bu bi sorun olur mu ?

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

bir arkadaşımın vardı 1-2 sene günde 100 km kadar kullandık..o paraya alınabilecek en mantıklı arabalardan..LPG ile de gayet uyumluydu..

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

herkese teşekkür ederim yorumlarınız için umarım satıcıyla anlaşırız hafta başı gidip bakmak istiyorum

Yorum bağlantısı
Erdal Delebe

Hiç 96 model gibi durmuyor. Dediğine göre boya kaza yok diyor ama hayırlısı. temizse gayet güzel araç

Yorum bağlantısı
Serkan Erden
(düzenlendi)

Fiyatına göre gayet mantıklı, parça sorunu yok. tek sorun fiat motorlarında yaşanan yağ yakma sorunu. halledilirse alınır. tabi yağ yakıyorsa. bende stilo vardı marea motoru kullanıyordu. yağ yakma sorununu 500-600 tl ye hallettirebilirsin.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Büyük harf kullanmayın lütfen.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

aracı bugun denizliden bir kaç kişi görmeye gelecekmiş akşamüstü haberlesecez satılmazsa hafta bası ben gidecem

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

aracı bugun denizliden bir kaç kişi görmeye gelecekmiş akşamüstü haberlesecez satılmazsa hafta bası ben gidecem

Satılmazsa gitmeyin derim, gelen almadan dönüyorsa vardır bi iş :D

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

satılmış araç bugun kısmet degilmiş demek ki.

brava arayışlarına tam gaz devam :) 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

hayırlı olsun bir arkadaşım kullanıyor tek derdi çok yakması onun dışında memnundu arayış devam ise çevreden temiz denk gelirse iletişime geçeriz 

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

çok sevinirim denk gelirse haberirseniz.

brava veya marealara bakıyorum bütçe 14 bin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

FİYATINA GÖRE GAYET MANTIKLI, PARÇA SORUNU YOK. TEK SORUN FİAT MOTORLARINDA YAŞANAN YAĞ YAKMA SORUNU. HALLEDİLİRSE ALINIR. TABİ YAĞ YAKIYORSA. BENDE STİLO VARDI MAREA MOTORU KULLANIYORDU. YAĞ YAKMA SORUNUNU 500-600 TL YE HALLETTİREBİLİRSİN.

Serkan bey,

Forum kurallarımızca tüm cümleyi büyük harf yazmamamız gerekiyor. Ayrıca sanal ortamda büyük harf bağırmak demektir.

Sonraki mesajlara artık diyelim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...