İçeriğe Yönlendir

Jant Göbeğinde Yamukluk Varmış

Güven Kaya

Recommended Posts

Güven Kaya

Arkadaş dün yeni lastik aldım ancak balans sırasında on iki jantin gogebinde yamulma olduğu söylendi aracimda 16 jant var ve ne yazıkki arka jantlarda aynı durumdaymis böyle kullansam zararı var mi 4 jant takımı bin TL dediler

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Benimde tek jantımda var hafif eğiklik balans harici bi sıkıntı olmuyor. Direksiyonu titretmesin diye arkaya taktırdım.

Yorum bağlantısı
Güven Kaya

Balans ve bir süre sonra bilyaya zarar verebilir. Yan sanayi jant mı kullanıyorsunuz?

hayır aldığımda üzerinde vardı ama bi kaza yaşamıştık. acaba ondan mı oldu 3 tanesi yamukmuş 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

hayır aldığımda üzerinde vardı ama bi kaza yaşamıştık. acaba ondan mı oldu 3 tanesi yamukmuş 

Olabilir. Düzeltilemiyor muymuş peki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güven Kaya

lastiği takan firma tamiri çok pahallı olur dedi göbek kısmındaymış dedi anlayamadım bende 

Yorum bağlantısı
Osman Oğuz

Başka bir tornaciya gidin bence duzelebilir. Jant duzeltme isleminin aynisini jant göbeğine yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Coşkun

Sorunu çözdünüzmü acaba?  100 kmh a gelince direksiyon titriyor,  jant düzelten bi adama gittik göbekten yamukluğu var tamamen düzelmez kırılır falan dedi.  (focus çelik giha jant 2000 model)   Eğer bursa - yalova  da bu jantı satan varsa tek jant almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Güven Kaya

Sorunu çözdünüzmü acaba?  100 kmh a gelince direksiyon titriyor,  jant düzelten bi adama gittik göbekten yamukluğu var tamamen düzelmez kırılır falan dedi.  (focus çelik giha jant 2000 model)   Eğer bursa - yalova  da bu jantı satan varsa tek jant almayı düşünüyorum.

henüz gidemedim ama sanırım göbek olduğu için yapılsa bile tehlike yaratır dedi arkadaşlar 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Coşkun

henüz gidemedim ama sanırım göbek olduğu için yapılsa bile tehlike yaratır dedi arkadaşlar 

Merhaba bende de aynı sorun vardı göbekten yamuk 2-3 yere gittim düzeltemediler., yalova taşköprü sanayi sitesinin girişinde jant düzelten bi yer var (zaten sanayi sitesindeki tek jantcı) orda 80 tl ye çok güzel düzeltildi sonunda. 

Isıttı çekiçledi, makine ile gerdirdi tornaladı jilet gibi oldu dümdüz. Yalova Kocaeli ye yakın yolunuz düşerse sorununuzu  orda halledebilrsiniz.

Yorum bağlantısı
Güven Kaya

Merhaba bende de aynı sorun vardı göbekten yamuk 2-3 yere gittim düzeltemediler., yalova taşköprü sanayi sitesinin girişinde jant düzelten bi yer var (zaten sanayi sitesindeki tek jantcı) orda 80 tl ye çok güzel düzeltildi sonunda. 

Isıttı çekiçledi, makine ile gerdirdi tornaladı jilet gibi oldu dümdüz. Yalova Kocaeli ye yakın yolunuz düşerse sorununuzu  orda halledebilrsiniz.

Karamürsel de oturuyorum bende oldukça yakın isim falan var mı iş yerinin 

Yorum bağlantısı
Murat Coşkun

Karamürsel de oturuyorum bende oldukça yakın isim falan var mı iş yerinin 

İşyerinin ismini almadım, keşke alsaydım, ama sanayi sitesinin hemen girşinde sohbet ederken orda tek jancı olduğunu söyledi, sanayi sitesine girdinizmi kolaylıkla bulursunuz hemen girişte dükkanı.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Kemal Işık
(düzenlendi)

Yeni konu açmak yerine buradan yazıp konuyu hortlatalım dedim 😂 Abilerim ikinci el jant buldum sahibiyle görüştüm. Kırık kaynak yok ama tornada jantlardan bir tanesinin göbekten yamulması varmış o düzeltilmiş. Bu jant alınır mı ilerde sıkıntı yapar mı ?

tarihinde Kemal Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Kemal Işık yazdı:

Yeni konu açmak yerine buradan yazıp konuyu hortlatalım dedim 😂 Abilerim ikinci el jant buldum sahibiyle görüştüm. Kırık kaynak yok ama tornada jantlardan bir tanesinin göbekten yamulması varmış o düzeltilmiş. Bu jant alınır mı ilerde sıkıntı yapar mı ?

Düzgün yapıldı ve çatlatmadan düzeltildi ise alınır. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...