İçeriğe Yönlendir

World Puan Geçen Yerler

Misafir

Recommended Posts

World kartımda epey bir puan birikti tabi önce aklıma yakıt almak geliyor bu mümkün mü acaba ? Opetin bir tanesine sordum yok abi dedi ama doğrumu söyledi yoksa uydurdumu bilemiyorum ? Bilgisi olan varmı acaba ?

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

World kartımda epey bir puan birikti tabi önce aklıma yakıt almak geliyor bu mümkün mü acaba ? Opetin bir tanesine sordum yok abi dedi ama doğrumu söyledi yoksa uydurdumu bilemiyorum ? Bilgisi olan varmı acaba ?

Teşekkür ederim.

Petrolofisinde geçiyor. 

Ama bayiye görede değişir. Baştan sormak lazım.

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim.

sallamış,anlaşmalı bütün akaryakıt istasyonlarında geçer

Yorum bağlantısı

Petrolofisinde geçiyor. 

Ama bayiye görede değişir. Baştan sormak lazım.

sallamış,anlaşmalı bütün akaryakıt istasyonlarında geçer

O zaman denk gelenlere gidip sormak lazım hepsinde geçmiyor sanırım  :unsure2:

Yorum bağlantısı

Şimdiye kadar hiç yoksa 10 defa world puan ile Opet'ten yakıt aldım. Yapı Kredi pos cihazı olan her yerden world puanını kullanabilirsin.

Yorum bağlantısı

O zaman denk gelenlere gidip sormak lazım hepsinde geçmiyor sanırım  :unsure2:

aynen öyle,içeri girip sorun pompacılar bilmiyor çünkü,çoğu işyerindede vardır muhtemelen

Yorum bağlantısı

Bence müşteri hizmetlerini ara,güncel bilgi iste kim nerede kampanya yapıyor daha iyi olur..İstasyon istasyon gezme boşu boşuna.

Yorum bağlantısı

Birde Opet, Yapı Kredi aynı gurup şirketleri. Mutlaka geçer..

Bende öyle düşünüp sormuştum ama büyük ihtimal kafadan salladı demekki geçmiyor diye 

Bence müşteri hizmetlerini ara,güncel bilgi iste kim nerede kampanya yapıyor daha iyi olur..İstasyon istasyon gezme boşu boşuna.

Haklısın abi geze geze bir hal oldum zaten araba 10 ayda 19.000 km oldu  :(

Yorum bağlantısı

Bende öyle düşünüp sormuştum ama büyük ihtimal kafadan salladı demekki geçmiyor diye 

Haklısın abi geze geze bir hal oldum zaten araba 10 ayda 19.000 km oldu  :(

kebapçıları geze geze km uçtu  :D

Yorum bağlantısı

kebapçıları geze geze km uçtu  :D

Valla artık hangi ara bu hale geldi bende anlamadım hedefim yılbaşına 25.000 km o yüzden kebapcı sayılarını arttırmam lazım  :D  :D

Yorum bağlantısı

pos cihazi arizali degilse tum opetlerde gecer sadece bazi kampanyalara dahil olmayabiliyor istege bagli olanlarda yapi kredi de opet te kocun oldugu icin direk worlde uye olmak zorundayiz diye soylediler opet calisanlari iyi günler dilerim

Yorum bağlantısı

pos cihazi arizali degilse tum opetlerde gecer sadece bazi kampanyalara dahil olmayabiliyor istege bagli olanlarda yapi kredi de opet te kocun oldugu icin direk worlde uye olmak zorundayiz diye soylediler opet calisanlari iyi günler dilerim

Bir aksilik olmassa opetlerın hepsınde geçer. Bende aldım defalarca mazot

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

Yapı Kredi pos cihazının olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Eğer pos cihazı olduğu halde bayii biz de geçerli değil diyorsa bankanızı arayınız.

Yorum bağlantısı

Akaryakıt istasyonlarında hemen her bankanın pos cihazı vardır ve yine hemen her bankanın kartından puanla yakıt alınabilir. 

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Benim kartlarda da puan birikiyor , araba istasyonda iken içeriye girip şu kadarını puandan çekin diyorum . Daha hiç geçiyormu diye sormadım , Geçmeme gibi bir durum söz konusu olamaz .

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Puanları bu şekilde harcamıyorum hiç, uçak bileti alımında çok daha avantajlı oluyor, bilet alıp borçlanma şansınız da var puan olarak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...