İçeriğe Yönlendir

Effiplus Lastik Markası Nasıldır?

ibrahim turhal

Recommended Posts

ibrahim turhal

Merhaba. Lastik markalarını araştırdım ve en iyisi diye michelin ve dunlopta karar kıldım. Michelin yetkili bayisine gittim. Fakat koskoca michelin bayisinde 195x50x15 lastik yok. Neyse en iyisini alayım derken hiç bilinmedik bir markayı almak zorunda kaldım. Effiplus. Bu markayı duyan varmıdır? nasıldır sizce? Adet 135 tl. Kendim lastikten pek anlamıyorum ama yumuşak olduğunu söyledi. Diğer eskiyen lastiklerden sonra çok güzel geldi. Zemin sesini ve kasisleri hiç hissettirmiyor ses açısından. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Merhaba. Lastik markalarını araştırdım ve en iyisi diye michelin ve dunlopta karar kıldım. Michelin yetkili bayisine gittim. Fakat koskoca michelin bayisinde 195x50x15 lastik yok. Neyse en iyisini alayım derken hiç bilinmedik bir markayı almak zorunda kaldım. Effiplus. Bu markayı duyan varmıdır? nasıldır sizce? Adet 135 tl. Kendim lastikten pek anlamıyorum ama yumuşak olduğunu söyledi. Diğer eskiyen lastiklerden sonra çok güzel geldi. Zemin sesini ve kasisleri hiç hissettirmiyor ses açısından.

konunuz uygun bölüme taşınmıştır.
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Hiç duymadım siz almışsınız artık kullanın yorumları sizden alalım  :good1:

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Çin'in piayasaya girme çabalarının bir örneği. Muhtemelen Satec III aldınız. Ortalama bir lastiktir, ekonomik model olarak Avrupa'da sunuluyor, beklenti yüksek olmasın.

Sakin kullanan ve aracı zorlamayan biriyseniz muhtemelen fazla üzmeyecektir. Erken sertleşme (konfor kaybı), ıslakta tutunma azlığı gibi ucuz lastiklere has olumsuzlukları taşıyabilir.

Sonuçta üst sınıf lastiğin neredeyse yarı fiyatına alınmış olduğuna göre çok dert etmemek ve keyfini çıkarmak lazım.

Güle güle kullanın...

http://effipluslastikleri.com/urun_detay.php?id=30

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

İlk defa duydum. Yol ile tek bağlantınızı sağlayan en kritik ekipmanın, bilindik ve güvenilir bir marka olmasını tercih etmek bence en doğurusu.

Yorum bağlantısı
ibrahim turhal

Evet Satec III aldım. Sanırım net kullanıcı bir bilgiye ulaşamayacağım yeni olduğu için :( 

Yorum bağlantısı

Aldıktan sonra artık sormanın pek de anlamı yok gibi :) tek bayiye takılı kalmasaydınız, hiç olmadı o ebatta internetten binlerce model bulurdunuz. İlk defa duydum ben de

Yorum bağlantısı
ibrahim turhal

Uzun yol pek yapmıyorum. Şehir içi kullanım. Bazen otobanla max 1 saatlik yola gidiyorum okadar. Çok problem olmaz sanırım. Dediğiniz gibi aldım artık. hata ettiğimin farkındayım marka olarak. Ama memnun ediyor şuan bunuda eklemeliyim. Tutuşu iyi. 

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Bence lastik en önemli parçadır ve kesinlikle ucuza kaçılmamalıdır. Lastikçi tavsiyelerine kesinlikle güvenmemek lazımdır çünkü elinde ne varsa o en iyisidir. Umarım aldığınız lastikler sizi üzmez.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çin'in piayasaya girme çabalarının bir örneği. Muhtemelen Satec III aldınız. Ortalama bir lastiktir, ekonomik model olarak Avrupa'da sunuluyor, beklenti yüksek olmasın.

Sakin kullanan ve aracı zorlamayan biriyseniz muhtemelen fazla üzmeyecektir. Erken sertleşme (konfor kaybı), ıslakta tutunma azlığı gibi ucuz lastiklere has olumsuzlukları taşıyabilir.

Sonuçta üst sınıf lastiğin neredeyse yarı fiyatına alınmış olduğuna göre çok dert etmemek ve keyfini çıkarmak lazım.

Güle güle kullanın...

http://effipluslastikleri.com/urun_detay.php?id=30

Abi nerdesin ya? :friends:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...