İçeriğe Yönlendir

Trafiği İhlal Edene Whatsapp Ve Viber'den Şikâyet Dönemi

Misafir

Recommended Posts

Sinan Özvarlık

Dün haberlerde izledim.çok iyi bir uygulama olacağı kanaatindeyim.şu anda sadece istanbul da hizmet gösterecekmiş.zamanla da tüm illere dağılır inşallah  :good1:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

4 gözle Eskişehir'e bekliyorum.

Bizimle alay edercesine kırmızıda geçenleri borç batağına sokacağım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Mesaj attım whatsappdan ama dönmediler, bimerden sormustum olmaz demistiniz dedim ama cevap yazmadılar, mavi tik de olmadı ama çevrimiçiler :D

Bilgisayarda açık sanırım sadece foto ve videolar düşüyor sanırım. Bu aksam deneriz :)

Yorum bağlantısı

Mesaj attım whatsappdan ama dönmediler, bimerden sormustum olmaz demistiniz dedim ama cevap yazmadılar, mavi tik de olmadı ama çevrimiçiler :D

Bilgisayarda açık sanırım sadece foto ve videolar düşüyor sanırım. Bu aksam deneriz :)

Evet 2 adet bilgisayar kurmuşlar,haberlerde gördüm bende.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Hocam bahsetmiş olduğunuz paylaşımın forumumuzda konusu var.Ama ne kadar etkili burası bilgim yok.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/274075-daha-bilin%C3%A7li-bir-trafik-i%C3%A7in/

Teşekkür ederim Hakan bey. Sürekli forumda olduğum halde o konuyu nasıl gözden kaçırmış olduğuma hayret ettim.

4 gözle Eskişehir'e bekliyorum.

Kırmızıda beklerken geçenler için aynı duyguya kapılıyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Süper olmuş numarayı sabah bende kaydettim boş durmam özellikle yoğun saatlerde emniyet şeridini kullanan akıllılara uyuz oluyorum

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sivas'ta olduğum halde bende ekledim, buradan video göndereceğim, buraya da bu bahane ile gelirler inşallah.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Kırmızıda beklerken geçenler için aynı duyguya kapılıyorum

ben kırmızıda beklerken, yanımdan kırmızıyı umursamadan geçenlere, basıyorum kornayı. önce bi afallayıp frene basıyorlar (bu kısmı eğlenceli oluyor  :spiteful:). sonra tabi devam ediyorlar :angry:

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Harika bir uygulama ama özellikle fotoğraf konusunda fotoğrafın Photoshop ile oynanıp oynanmadığının kontrolü nasıl yapılacak merak ettim açıkcası.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...