İçeriğe Yönlendir

Seat Toledo Lpg Uyumu?

Ömer Vural

Recommended Posts

Ömer Vural

2000 model seat toledo 95000 km de LPG taktırmak istiyoruz da en uyumlu hangisi olur acaba bu tip araçlarda genelde oksijen sensörü arızası veriyo bişey olmaz diyip gönderiyolar genelde bunun olmaması için ne yapılması gerekir arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var ?

Yorum bağlantısı

Brc my11 iyidir, 1.6 102bg motorlarda arıza lambası yakmaz. İşin aslı önemli olan lpg nin markasından çok işçiliğidir, referansı bol olan yerleri tercih edin

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Kusura bakmayın kesinliklede üstünüze alınmayın Ben 4 foruma üyeyim diğer 3 markanın forumunda o marka haricinde aracı ile ilgili nerdeyse hiç yazıya ratlamıyorum. Bu forumdkkilerinmi bilgisi çok yada çokmu yardımseverler her markadan birileri günde 3-5 konu açıp sormaktadır.O kadar çok konu açan oluncada gerçekten ilgi duyacağım konuda açılmış yazılar kaybolup gidiyor.

Atatürk oto sanayide çevre otogaz var orayı arayıp bir konuşmanızı tavsiye ederim oldukça iyi bir firmadır.

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Brc my11 iyidir, 1.6 102bg motorlarda arıza lambası yakmaz. İşin aslı önemli olan lpg nin markasından çok işçiliğidir, referansı bol olan yerleri tercih edin

+1 :good1:

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

+1 :good1:

BRC My-11 +1 :good1:

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Vural

Seat toledo araç babamın aracı yeni aldık bnm tavsiyem bu araç üzerine oldu Ankara'da taktırmak çok temiz ve 95000 km olunca kaçırmak istemedik Toyotası vardı yine aynı 2000 modelde 300 bin km yi geçmişti artık yine aynı araçlara bakarken bulamadık bunu görünce aldık tüp takmak istedik fakat daa önceden golf kullanıcısı olarak sürekli lambda sensörü arızasından bıkmıştım yine aynı sorunu yaşamamak için değerli forum arkadaslara danışmak istedim Cvb veren arkadaşlara teşekkürler bnmde düşüncemde brc vardı biraz daa araştırdıktan sonra taktırırız nasipse iyi akşamlar herkese

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Seat toledo araç babamın aracı yeni aldık bnm tavsiyem bu araç üzerine oldu Ankara'da taktırmak çok temiz ve 95000 km olunca kaçırmak istemedik Toyotası vardı yine aynı 2000 modelde 300 bin km yi geçmişti artık yine aynı araçlara bakarken bulamadık bunu görünce aldık tüp takmak istedik fakat daa önceden golf kullanıcısı olarak sürekli lambda sensörü arızasından bıkmıştım yine aynı sorunu yaşamamak için değerli forum arkadaslara danışmak istedim Cvb veren arkadaşlara teşekkürler bnmde düşüncemde brc vardı biraz daa araştırdıktan sonra taktırırız nasipse iyi akşamlar herkese

Yazışmalarımızda kısaltma kullanmayalım lütfen. Ayrıca imla kurallarına da dikkat edelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...