İçeriğe Yönlendir

Tourneo Custom Kronik Sorunlar

Okan Tansel

Recommended Posts

(düzenlendi)

Geçmiş olsun abi garanti kapsamına almıyoruz kullanıcı hatası var derlerse şaşırma  :angry: Herşey beklerin bunlardan, dün arkadaşımın astrasının ön disklerinden ses geliyordu gittik gösterdik sıcakken suya girmekten dolayı mikron derecesinde diskler yamulmuş biz daha sormadan hemen garantiden değiştirelim dediler yok işte kullanıcı hatası, yok sıcakken suya girmişsiniz, garantiye girmez falan demediler, o an aklıma fordun benim amortisörlerin garanti kapsamına girmediği söylemesi aklıma geldi...gittim  sessizce oturdum bir köşeye uzaklara daldım. :)

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Geçmiş olsun abi garanti kapsamına almıyoruz kullanıcı hatası var derlerse şaşırma  :angry: Herşey beklerin bunlardan, dün arkadaşımın astrasının ön disklerinden ses geliyordu gittik gösterdik sıcakken suya girmekten dolayı mikron derecesinde diskler yamulmuş biz daha sormadan hemen garantiden değiştirelim dediler yok işte kullanıcı hatası, yok sıcakken suya girmişsiniz, garantiye girmez falan demediler, o an aklıma fordun benim amortisörlerin garanti kapsamına girmediği söylemesi aklıma geldi...gittim  sessizce oturdum bir köşeye uzaklara daldım. :)

:angry:  varya kardeşim fordu şu servis yüzünden kaybediyoruz yoksa araçlar kendini götürüyor servisler mefda özel servisler özellikle Sabri babaya verecekler yetkili servis yönetimini öttürürr valla

Yorum bağlantısı

:angry:  varya kardeşim fordu şu servis yüzünden kaybediyoruz yoksa araçlar kendini götürüyor servisler mefda özel servisler özellikle Sabri babaya verecekler yetkili servis yönetimini öttürürr valla

Sorma abi, 3ün 5in hesabını bu kadarda yapmaz ki bir marka  :angry:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okan Tansel
(düzenlendi)

Evet arkadaşlar bugün aracımı servise verdim garantiden değişim parçalarım geldiği için. bugün montaj aşamasına geçildi öncelikle servis elemanları gerçekten çok ilgilendi tüm parçalar garanti kapsamında değişti tahmin etmediğimiz şekilde iç döşemelerin bagajdan ön sürgülü kapıları kadar olduğunu bilmiyordum sadece kumaş kısımlar değişecek sanıyorduk ama otosan komple göndermiş yani bagajdan sürgülü kapılara kadar olan sağ ve sol taraftaki Döşemeler içten tamamen değiştirildi
Değişen Parçalar akü , şase kablosu, iç döşemeler yolcu kısmı sağ sol , 3.stop lambası , Şöför tarafı kapı gergisi
0603c5da64c106401fa6f98c3d3d919a.jpgc40957a177d4adf93a32f6dd613fc40b.jpg9d691de6131991eff23e5ec137497b42.jpga9bb34437d7f4493639cb20ab97a3552.jpg73dc00f29dfd805e9512bb9f01f617cf.jpg3c61e6ad14795719d50ddf7bdaa4bb3d.jpg

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Geçmiş olsun, döşeme revizyonlu olabilir yani sorun tekrar etmeyebilir.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Dün buradaki araç senin miydi, plakayı göremedim de yukarıdan çok benzetmiştim :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Dün buradaki araç senin miydi, plakayı göremedim de yukarıdan çok benzetmiştim :)

Aynen kardeşim odur sabah 8,30 dan aksam 17,30 kadar oradaydı ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Aynen kardeşim odur sabah 8,30 dan aksam 17,30 kadar oradaydı ;)

Sana diyoz gel diye, tam sopalıksın...

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Gözün aydın abi. İnşallah daha sorun yaşamazsın.

ALLAH razı olsun kardeşim

Sana diyoz gel diye, tam sopalıksın...

Kardeşim benim ilk fırsatta geleceğim sabah apartopar bıraktım hemen iş yerine döndüm akşamda gelip alıp tekrar iş yerine döndüm kısıtlı bir süreçti yoksa gelmemmi :air_kiss:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Berk Üzen

Aracın titanium plus versiyonunu aldım haziran ayında aldığım ilk dakika trim sesleri illet ettirdi. Kapılara yalıtım yapıldı sonra konsoldan ses gelmeye başladı, ford arabayı aldı 1 buçuk ay bana bir focus verdiler sonra arabam geldi ve ses devam ediyor hemde daha fazla. Şimdi araca değişim kararı verildi, açıkçası adamlar sattığı arabanın arkasında duruyor.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Aracın titanium plus versiyonunu aldım haziran ayında aldığım ilk dakika trim sesleri illet ettirdi. Kapılara yalıtım yapıldı sonra konsoldan ses gelmeye başladı, ford arabayı aldı 1 buçuk ay bana bir focus verdiler sonra arabam geldi ve ses devam ediyor hemde daha fazla. Şimdi araca değişim kararı verildi, açıkçası adamlar sattığı arabanın arkasında duruyor.

Büyük geçmiş olsun sizdeki şikayetler  bu araçta pek raslanmadı lakin otosanın yaklaşımı iyi inşallah yeni aracınızı keyfle kullanmak nasip olur

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Aslına bakarsan yeni araç yeni başlık gerekir lakin formda çok az var bizim araçtan ve tourneo ile transit custom farklı bira transitler daha çok ticari tourneo lar biraz daha vip endeksli 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hakan Gürsu

Almanya'ya bi şikayet maili döşenin bence. Benim Opel'de çok işe yaramıştı, Astra'daki buğulanan farlar için bunlar normal demişti İzmir'deki merkez, mail gidince Almanya Opel'e değiştirdiler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...