İçeriğe Yönlendir

110 Luk 2011 Connectim Çalışmıyor!

Burak Aktas

Recommended Posts

Burak Aktas

Arkadaslar bugün sabah güneş vurmustu garaja cekeyim diye çıktım bastım Marsa çalıştı 2 saniye sonra stop etti daha sonra 2 3 defa uğraştım çalışmadı fazla zorlamadim sıkıntı nerde olabilir ben yakıt filtresine hava olduğunu düşünüyorum ayrıca az önce tekrar bastım 4 5 saniye marş bastı ondan sonra çalıştı yine stop etti

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Mazot var mı arabada. Gösterge arızalanmış ama depoda mazot kalmamış olabilir mi

Yorum bağlantısı
Burak Aktas

Depo dün fullendi opetten abi

Kusuruma bakmayın epeydir giremedim foruma isim düşünce yazıyo gibi olmasın abilerim arkadaşlarım

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Depo dün fullendi opetten abi

Kusuruma bakmayın epeydir giremedim foruma isim düşünce yazıyo gibi olmasın abilerim arkadaşlarım

Dizel yerine benzin koymuş olmasınlar??

Yorum bağlantısı
Burak Aktas

Abim araç hava yapmış servisi arayıp tarif ettirdik havasını aldık yakıt filtresinde zaten ben çalışırken ufaktan hava olduğunu hissediyodum havasını alınca şimdilik marşa basarkenki sesi de bildiğimiz connect sesi ayrıca neden hava girer yakıt filtresine merak ettiğim nokta bu

Yorum bağlantısı
Yasin Koç

Abim araç hava yapmış servisi arayıp tarif ettirdik havasını aldık yakıt filtresinde zaten ben çalışırken ufaktan hava olduğunu hissediyodum havasını alınca şimdilik marşa basarkenki sesi de bildiğimiz connect sesi ayrıca neden hava girer yakıt filtresine merak ettiğim nokta bu

burak bey mazotun havasını nasıl aldiniz tarif edermisiniz bizede lazım olabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...