İçeriğe Yönlendir

Tourneo Courier Mi Fiat Fiorino Mu ?

AYTEKİN CAN

Recommended Posts

Hakan Gürsu

6 ay kadar Fiorinonun en üst paketini kullandım 1,3 M-Jet 95 lik bile olsa alt devirlerde çok cansız, hele yüklü ve yokuşsa sinir eder adamı. Her türlü 1.6 95 lik Courier derim.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Gökhan Öz

Fiorino, pratik, uygun bir otomobil. Konforu idare eder. Kronik sorunu pek yok. Sadece bazı yerlerde kalite sorunu var. Teyp düğmeleri soyuluyor. Ateşleme bobin arızası veriyor sürekli. 

Courier ise tam canavar.. Konforda fark var.. Farkı verilebiliyorsa - kaldı ki ben öyle yaptım- 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Turan

tabiki 

Tourneo Courier, diğerleri yanına bile yaklaşamaz, benim görüşüm.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

ticari araçlarda mtv farkı sadece 3. yıldan sonra ki 3 yıl için ilk üç yıl hepsi aynı ,trafik sigortası ticarilerde daha ucuz bineklere göre ,kasko ticrilerde birazdaha palı ,her yıl vize eskiden olsa sıkıntı lakin şimdi değil 30 dk aracın zaten yeni vizeden geçiyor.ki bence her yıl her araca olmalı bu sayede hem bakımlar gecikmez hem hayati riskler azalır.bu güne kadar hem ticari hem otomobil olarak çok araç aldım lakin bugün olsa yine husis ticari alırım başuna verilen otomobil ruhsatı farkı minimum 10 bin ile 15 bin arası 

ben clio III (1,5 dCi) 2011 model aracıma 20 aralıkta trafik sigortası için mapfre sigortadan 365 tl ye yaptırdım. (basamak7) şu anda bu araçlar için sigorta ne kadar acaba diyecem fakat plaka koduna göre değişiyor fiyatlar.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

ben clio III (1,5 dCi) 2011 model aracıma 20 aralıkta trafik sigortası için mapfre sigortadan 365 tl ye yaptırdım. (basamak7) şu anda bu araçlar için sigorta ne kadar acaba diyecem fakat plaka koduna göre değişiyor fiyatlar.

Abi hoş geldin öncelikle trafik sigortası fiyatları öyle uçtuki anlatamam arap saçı geçen sene 400 TL yaptırdım sigorta bu sene 1250 tL oldu . oyüzden  fiat konusunda ne desem boş

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Abi hoş geldin öncelikle trafik sigortası fiyatları öyle uçtuki anlatamam arap saçı geçen sene 400 TL yaptırdım sigorta bu sene 1250 tL oldu . oyüzden  fiat konusunda ne desem boş

Ben kasım ayında 1 sene hasarsızlık indirimli halde trafigi 800 liraya yaptırdım, sınıfı gereği biraz primleri yüksek malesef

Fiorinoya bindim couriere göre takoz gibi. İçindeki yol sesi bile çok fazla. Benim altımda polo var valla satıp courier bile alırım onada sık sık biniyorum her iki araçta iş yerindeki arkadaşlarımda var aradaki fark çok bariz hisseddbiliyorsunuz arka koltukta olsanız bile

Sakın öyle birşey yapma Mert :) 

Yorum bağlantısı

1.6 dizel koltuk ısıtma ön cam ısıtma her şey var neden olmasın :)

Orası öyle Mert ama gerisi tırt.. benim arabayı kullansan anlarsın trim trim trim  :bambam:

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

sadece plaka değil 30 civarı değişken etkiliyor fiyatları

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

sadece plaka değil 30 civarı değişken etkiliyor fiyatları

doğrudur, sanırım araç sahibinin yaşı da etkiliyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Eng Metin Deniz

Hiç düşünmeden Courier derim. sadece yol tutuşu bile yeter.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Gökhan Öz

Hiç düşünmeden Courier derim. sadece yol tutuşu bile yeter.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yol tutuş hakikaten iyi.. ESP devreye girip kontrolü sağlıyor ya bayılıyorum :) Bilmiyorum ESP'li diğer ticarilerde durum nasıl? ESP'siz durum kötü de ESP'li nasıl denemedim hiç..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...