İçeriğe Yönlendir

Jant Ve Yay Sorunsalı

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Daha önce sipariş vermiş olduğum marşpiellerin montajı bugün yapıldı. Montajdan sonra jantlar biraz ufaldı sanki :) Ön çamurluk ile lastik arası 4 parmak, arka çamurluk ve lastik arası 5 parmak. 16'' ST jant almayı düşünüyorum bu olayı yayla hallede bilirmiyiz ?

17'' jant almayı düşündüm ama lastik değişimide gerekeceği için bütçemi çok aşacak. 

Şu an ki jant&lastik takımım 205/55/16 ebatlarında. Yine 16'' jant alsam ve yay taksam konfor ve sürüşe ne tip etkileri olur ? 

Bayram buluşmasına gelebilseydim ustalarımızın görüşlerini alacaktım ama maalesef katılamıyorum.

İlave: 17'' jant alırsam et değerleri ne olmalı ?

tarihinde Murat Yılmaz. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yaya girişip amortisörü öldürme. 16 jant ile yay zaten bir garip olacak. marşbiyelleri sök 17 alınca geri tak :mangal:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Misafir

yaya girişip amortisörü öldürme. 16 jant ile yay zaten bir garip olacak. marşbiyelleri sök 17 alınca geri tak :mangal.

16 jant in modeli farketmez yay masbiyel olunca ufak durur focusta.

17 arayışına başladım, yay kullanmayacağım.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Misafir

Konu sonuçsuz kalmasın; yay olayından vazgeçmiştim ama 17 jantla bile araç leylek gibi olduğu için bugün yay takımı aldım. Araç şu an kaporta işlemleri için Hakan ustada, işlemler bitince detaylı konu açacağım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...