İçeriğe Yönlendir

>>41 Bh 241<<

Yaver Burak Miralay

Recommended Posts

Sami Demirpaz

2.0 tdci gördüm çift çıkış olan da, 2.0 Ecoboost gelmiş mi?

Bende 2.0 tdci gormustum, bugun Ecoboost armasi olan yesil logo varya onla cift cikis gordum.

Merak ediyorum hangi motor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yaver Burak Miralay

Arkadaşlar abilerim öncelikle iyi dilekler ve temenniler için çok teşekkür ederim bayramınızda mübarek olsun. Telefondan giriyorum arada düzenleme yapamadim eksik harf ve rakamlar olmuş özür diliyorum normalde bende dikkat ederim imla kurallarına..

Şuan emin olun araç hakkında hiç konuşasım yok.

Aracı Mart ayında aldık ama uzun süredir Turbo arızası verip duruyor yani 0 araç iyice canımızı sıktı. Daha dün kurbanı kestik dönüş yolunda tekrar turboyu devreden çıkardı ve 7/24 ü aradık baktılar turbo değiştirelim diyorlar fakat elektriksel bi sorun ise devam edebilir deniyor. Ne yapıcağımı bilmiyorum yani neredeyse Passat almadığımıza bizi pişman edicekler :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar abilerim öncelikle iyi dilekler ve temenniler için çok teşekkür ederim bayramınızda mübarek olsun. Telefondan giriyorum arada düzenleme yapamadim eksik harf ve rakamlar olmuş özür diliyorum normalde bende dikkat ederim imla kurallarına..

Aracı Mart ayında aldık ama uzun süredir Turbo arızası verip duruyor yani 0 araç iyice canımızı sıktı. Daha dün kurbanı kestik dönüş yolunda tekrar turboyu devreden çıkardı ve 7/24 ü aradık baktılar turbo değiştirelim diyorlar fakat elektriksel bi sorun ise devam edebilir deniyor. Ne yapıcağımı bilmiyorum yani neredeyse Passat almadığımıza bizi pişman edicekler :(

Değiştirsinler turboyu. Elektriksel mi, değil mi görülür zaten.

Yorum bağlantısı
Yaver Burak Miralay

Bayramdan sonra değişilecek..

Yorum bağlantısı
Ahmet Çıplak

Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin çok güzel bir araç.. Canınızı sıkmayın sıfır araç her halükarda problemi çözmek zorundalar. Allah can sağlığı versin.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

aracınız çok güzel ama böyle sorunlar çok can sıkıcı :( geçmiş olsun inşallah biran önce sorunu çözerler..

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Olur böyle durumlar canınızı sıkmayın . Ford'un uzun süredir kullandığı bir motor olduğu için en kısa sürede sorun çözülür diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

MaşaAllah.Dehşet görünüyor.Yalnız İzmir mi daha güzel mondeo mu karar veremedim

Burası İzmir değil,İzmit Ncity otoparkı yanlış şeyler gormuyorsam. :)

Allah kaza bela göstermesin.Maşallah.. Deri koltuk (şöyle en janjanlisindan) bu sınıfta bu donanimda bir aracta olmayisi epey eksiklik olmuş..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Önden aston martin yandan jaguar  maşallah fena ateş ediyor allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Yaver Burak Miralay

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun..

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Masallah mondiye bende kocaelinde okuyorum bu güzelliği goremedik:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...