İçeriğe Yönlendir

Fiat Linea 1.3 Multijet

CANER HAZAN

Recommended Posts

Fiyatı 25 bin olan ve ve yaşı 2 yaşında olan bagaj ve diz mesafesi yeterli olan bir araç yok . Eğer araçta hasar kaydı ( pert kaydı ) gibi bir sorunu yok ise kaporta durumu düzgün ise düşünmeden alın kaçırmayın.  1.3 multijet dizel motor yakıt konusunda gayet ekonomik ve tatminkar bir araç. Elbette eksik yanları vardır ama fiyatını baz olarak aldığımız zaman sizi üzmeyeceği kesindir

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Bence fiyatta bır sıkıntı var. İşyerindeki arkadaşıma baktık bundan 1-2 ay önce fiyatlar 1,3 dizel 2012 modellerde 30-35 bin bandındaydı.  İşyerindeki diğer bir arkaşımda 2012 dizel 1,3 var pek sıkıntı çıkarmayan, az yakan bir araç olduğunu söylüyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

tam bir şehir içi arabası az yakar sorun çıkarma ihtimali az ve belirli seviyede beklentileri karşılar , aracın nasıl olduğu herşeyden önce sizin beklentilerinize bağlı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aydın

Kaya gibi motor.

Düzgün bakarsan kapak açmadan 500k garanti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende bir linea kullanicisi olarak yazayim goruslerimi.

Ilk olarak arac eger soylenilen gibiyse o fiyata kesinlikle kacirmayin. Kar yapmak icin bile alinir ki oldukca hizli ikinci eli var.

Artilari:

Saglam ve gercekten az yakan motor

Bagaji genis ve ici de b sinifi araclara gore genis sayilabilir.

Vergisi ucuz.

Klimasi cok iyi

Sessiz bir arac. (Fakat bos donanim daha gurultulu imis sanirim)

Performansi alt devirlerde olu olsada uzunda 190 ustu hizlari gorebilirsiniz yolu denk gelirse

Bakim maliyeti oldukca uygun.

Sorun cikaracak aksami pek yok. Birde muhtemelen o fiyata alabileceginiz en yeni arac olacaktir kendisi.

Eksileri:

Yol tutusu iyi bir arac degil. Bende esp var ama devreye girmese neler olacagini kestirebiliyorum.

Alt takimi biraz hassas

Direksiyon biraz agir ama cok hissiz limitlerde bir anda bosaliveriyor

Arac en olarak dar. Arkada 3 kisi zorlaniyor. Onde de kalipli iki kisi omuz omuza gidersiniz. Birde arka tarafi basık oldugundan bas mesafesi kisitli.

Geri gorusu de dogustan problemli bir arac bence. Park sensoru veya kamera olmadan parki zor 3 aynadan da gorunmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
CANER HAZAN

Şu an bende haber bekliyorum araç hakkında . nasip olursa ilk arabam olacak. mert bey videonuzu izledim linea hakkında çok teşekkür ederim baya aydınlatıcı oldu. limitim dediğim gibi max 30-32 bin tl demek istediğim bu araç olmasada focus tarzı yıpranmamış düşük km li araçlarada bakabilirim. Fordcluptr üyelerinin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı

Halen kullanan arkadasim 110 km hizda araba savrulacak gibi oluyor diye yakiniyordu. Az yaktigini duymustum ama ben de.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Halen kullanan arkadasim 110 km hizda araba savrulacak gibi oluyor diye yakiniyordu. Az yaktigini duymustum ama ben de.

ama az yakar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
CANER HAZAN

Beklenen an geldi . Verilen fiyat yanlış söylenmiş :biggrin:  benimde bir araba alma hayalim suya düşmüş bulunmakta  :(  Ne diyeyim artık hayırlısı 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Beklenen an geldi . Verilen fiyat yanlış söylenmiş :biggrin:  benimde bir araba alma hayalim suya düşmüş bulunmakta  :(  Ne diyeyim artık hayırlısı

Laf ağızdan bir kere çıkar o arabayi size 25 e verecekler işte o kadar :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Fiyat verilirken kafa iyiymiş anlaşılan. :i-ih:  Sonrasında iş ciddiye binince  :fiuw:  :biggrin:

Hayırlısı olsun kardeşim...

Yorum bağlantısı
CANER HAZAN

Laf ağızdan bir kere çıkar o arabayi size 25 e verecekler işte o kadar :p

Hakılısın tuna kardeşim  :biggrin:  verecekler ulenn  :D

Şüphelenmedim değil  :biggrin:  O adamın kafasından yaşamak istiyorum mehmet hocam  :D  Yine nasip değilmiş diyip duruyorum  :yes:​ 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...