İçeriğe Yönlendir

Yola Düşen Kamyon Tekeri

Rıdvan Ergün

Recommended Posts

Muhammet Ergün

geçmiş olsun.

bir defasında bende kaplama lastiğin üzerinden geçmek zorunda kalmıştım.

ford taunusun sadece plakası düşmüştü.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Büyük geçmiş olsun,duman ederdi vallahi, sanırım havası inikmiş, esnemiş, yoksa direk falan dinlemez, ezer geçer o teker, verilmiş sadakanız varmış, Allah korumuş resmen...

https://www.youtube.com/watch?v=3m1Msh3unLk

1:44

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Çok geçmiş olsun. Öncelikle fırlayan lastik araç yedek lastiği midir yoksa dingilde bir kırılma sonrası bir durum mu? Kesinlikle tazminat isteme hakkınız var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gecmis olsun. Resim yuklemek icin imzamdan yardim alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

Büyük geçmiş olsun otobanların en sıkıntılı yanı bu olsa gerek yüksek hızlarda ani gelişen olaylar kötü sonuçlara neden oluyor şükür ki sizi korumuş yaradan

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Büyük gecmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Büyük geçmiş olsun. Daha kötü olabilirdi.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Geçmiş olsun, aynı olay aynı otobanda benimde başıma geldi. Yaklaşık 5 sene önce idi fakat teker bizi çaprazlamasına teğet geçti otobanın ortasında durdu. Bende başkasının başına iş gelmesin diye almaya indim o sırada, tam üstünden kamyonet geçti ve koca teker havalanıp benim 30 santim yanımdan geçip kanal düştü. Az daha ölüyordum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Çok geçmiş olsun. 

Bir tarih de neredeyse  benim de başıma geliyordu. Akhisar'ı geçtikten sonra dik bir rampa vardır. önümdeki kamyonun stepnesi uçtu hızla  üstüme doğru geliyor,kaçacağım bir yerde yok, içimden buraya kadarmış diye geçirdim.Allah dan benim ve arkamdaki arabanın üstünden geçip tarlaya düştü.

Gelenbe rampaları orası Haşmet abi, aynı yerde bende giderken bir kamyondan dökülen domates kasalarına çarpıyordum, ben sol sağ yaptım kurtardım ama arkamdan gelen megan sol yaptı ama araç kayınca yandan çarptı kasalara.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok geçmiş olsun, Allah korumuş..

Ben de tem de sağ şeritte sebze kasası üstünden geçmek zorunda kalmıştım sağa sola kaçamayınca arabayı çok fena savurmuştu. Bu kamyonlar yüzünden bir çok kişi ciddi kazalar atlatıyor

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Araç kameram gıcık bir şekilde sürekli kapanıp açılmaya başladığından fişini çekmiştim ne yazık ki.

Yaşadığım olayın şokundan tekerle ilgili resmi makamlara bir bildirim yapmak aklıma gelmedi o an.

Benim arkamdan da bir patırtı kopmuştu, ama bir kaza haberi duyulmadı. Tahminimce benden sekince bariyerlere vurup, orta boşluğa düşmüş olabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Büyük geçmiş olsun.. Gerçekten ciddi bir kazayı hasarsız atlatmışsınız. Çok şükür..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...