İçeriğe Yönlendir

Audi A3

Mithat Tuğrul

Recommended Posts

Mithat Tuğrul

2015 AUDİ A3 1.6TDİ ATTRACTİON SEDAN S-TRONİC

Araç hakkında bilgisi olan paylaşabilirmi? Benim kayınpeder ankarada bi galeride sıfır ayarında bir araç bulmuş şirket çıkışlı.

Kilometredeki yakıt oranı. Kronik sorunu varmı? Olumlu, olumsuz yönleri.

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Abimde var bahsettiğiniz donanımın aynısı onlarda şirkete kiraladılar araçları yakıt olarak yanlış bilgilendirmek istemem ama istanbul içi 4.2 civarlarında yakıyordu. Aynı zamanda 1.4 tdı polo var polodan daha az yakmaktaydı araç kullandığım kadarıyla iç mekan geniş konsol sade fazla tuş yok S tronic çok güzel spor modda bambaşka bir araç haline geliyor. Arka yan camlar biraz ufak sıkıcı bir his yaratabiliyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

vallaha marka audi olunca fiyat uçuk oluyor ben audi a3 bindim ama bir daha binmem ona vereceğim parayı bence yeni seat leon daha fazlasıyla hak ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

İçi genel olarak kaliteli..konsantre Audi işte..

B segment olması Sizin için sorun değilse alınabilir..

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Teşekkürler yorumlar için. Araç 2015 Ve 8000 km de, fiyatı iyi olduğu için yöneldiler. Biraz geniş ve birazda bagajı daha iyi olan bir araç istiyorlardı. Normalde mercedes cla alacaktılar, sıfır. Fakat fiyatlar 10-15 koyduğu için vazgeçtiler.

Abimde var bahsettiğiniz donanımın aynısı onlarda şirkete kiraladılar araçları yakıt olarak yanlış bilgilendirmek istemem ama istanbul içi 4.2 civarlarında yakıyordu. Aynı zamanda 1.4 tdı polo var polodan daha az yakmaktaydı araç kullandığım kadarıyla iç mekan geniş konsol sade fazla tuş yok S tronic çok güzel spor modda bambaşka bir araç haline geliyor. Arka yan camlar biraz ufak sıkıcı bir his yaratabiliyor 

vallaha marka audi olunca fiyat uçuk oluyor ben audi a3 bindim ama bir daha binmem ona vereceğim parayı bence yeni seat leon daha fazlasıyla hak ediyor.

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Teşekkürler yorumlar için. Araç 2015 Ve 8000 km de, fiyatı iyi olduğu için yöneldiler. Biraz geniş ve birazda bagajı daha iyi olan bir araç istiyorlardı. Normalde mercedes cla alacaktılar, sıfır. Fakat fiyatlar 10-15 koyduğu için vazgeçtiler.

8000 km hiç bir şey kullanılmamış bir araç olduğu belli bizde ki şirket araçları ayda 5 bın yol yapmakta geniş bagaj ve konfor isteniyorsa doğru seçim 

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

8000 km hiç bir şey kullanılmamış bir araç olduğu belli bizde ki şirket araçları ayda 5 bın yol yapmakta geniş bagaj ve konfor isteniyorsa doğru seçim 

Teşekkürler yorum için burak bey.

Yorum bağlantısı
mustafa çavdar

Bayramda kiraladık, 2015 model 2 bin km de triptonik vites geçişleri falan mükemmel motor performansı yakıtı iyi ama içine acayip ses alıyor o parayı hakettiğini düşünmüyorum ama vites gerçekten harika

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Her anlamda güzel arabadır bizde alt kasası var çoğu markanın 70-80-100 bin liralık araçlarını 100 ile çarpar :) her anlamda

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Bayramda kiraladık, 2015 model 2 bin km de triptonik vites geçişleri falan mükemmel motor performansı yakıtı iyi ama içine acayip ses alıyor o parayı hakettiğini düşünmüyorum ama vites gerçekten harika

Her anlamda güzel arabadır bizde alt kasası var çoğu markanın 70-80-100 bin liralık araçlarını 100 ile çarpar :) her anlamda

Teşekkürler yorumlarınız için.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

B segment mi [emoji33]

17ff7f0482c60117e2cfc3196f732c5c.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Audi a3 B değil C segmentidir. Ayrıca testlere bakılırsa otopark.com vs. A3'ün sınıfının en kaliteli iç mekanlarından birine sahip olduğu söyleniyor. S-tronic şanzıman da bildiğimiz dsg.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bu araca Audi katalog olarak sehir ici 4.6 litre verirken Istanbul gibi bir megapolis'te 4.2 yakmasi icin ya abiniz araci evden markete kadar kullaniyor ya da iterek kullaniyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Eniştemde var 2012. İç Mekan kalitesi gayet yerindedir. Arkası boş plastik bir aksam bulamazsınız. Kabin dar gelebilir. Bagaj büyüklüğü bir çok kullanıcının işini görür. 

Şanzıman fazlasıyla ekonomik, Uzun yol 120-130 lu hızlar ortalama tüketim 4.3lt civarı. Şehir içi sakin kullanımda ise kısa mesafelerde 5.0 5-5 lt. Klasik kaliteli audi.

Ha o parayı ona verir miyim ben vermem. :D Çünkü o kadar sade bir göğüs tasarımı, o kadar hissiz duran kadranlar insanı bir süreden sonra bunaltıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Audi nin audi gibi durmayan modeli. Bence parasını hakeden bir şeyi yok. Kuzenimde de şirket aracı olarak vardı. İçi sıkıcı tasarıma sahip. O kadar para verince insan biraz hareket istiyor. Golf ile a3 ün önüne geçti.

İmajı artık şirket aracı ve plaza çalışanı kadın aracı oldu bence. Özellikle beyaz renginin.

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Bu araca Audi katalog olarak sehir ici 4.6 litre verirken Istanbul gibi bir megapolis'te 4.2 yakmasi icin ya abiniz araci evden markete kadar kullaniyor ya da iterek kullaniyor. :)

'yakıt olarak yanlış bilgilendirmek istemem ama istanbul içi 4.2 civarlarında yakıyordu. Aynı zamanda 1.4 tdı polo var polodan daha az yakmaktaydı ' 

Gürçay bey kotalog verilerini tekrar kontrol etmenizde fayda var.Aracın şehir içi katolog verisi 4.4 litre ortalama 3.9 litredir.Araç İstanbul içi kullanılmakta ve her sabah avrupa dan anadolu ya geçmekte ve gözünüze komik gelen yakıt değerleri civarında yakıt sarf etmektedir.Aynı zamanda şirket içi pratik işlerde tamamen ağır trafikte 5.3 lt yakan polodan daha az yakıt tüketmektedir 

Saygılarımla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...