İçeriğe Yönlendir

Fiesta Van I Nasıl Bilirsiniz

Ahmet Özcan2

Recommended Posts

Ahmet Özcan2
(düzenlendi)

Merhabalar, 

Hanıma araba bakıyorum bu aralar. Bütçemiz 15 bin tl civarı. Bizim hanım fiestaları beğeniyor fakat fiyatlar özellikle bu aralar uçuk. İlanlara bakarken fiesta vanı gördüm. Fiyatı da bizim bütçeye uygun geldi. Fakat van olduğu için hususi kullanımda bir sıkıntı yaratır mı? ya da vergi, sigorta gibi ödemeleri farklı olur mu? Bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda yardım istiyorum. Farklı araba önerilerine de çok açığım. Sizlern fikirleri benim için çok önemli.

tarihinde Ahmet Özcan2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Her yıl muayene

Yüksek vergi

Düşük hız sınırı

Ve en önemlisi şirketten çıkma, kaç kişinin kullandığı belli olmayan araçlar.

Şahsi görüşüm çoğunun km.si orjinal değildir.

tarihinde Murat Yılmaz. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Merhabalar,

Hanıma araba bakıyorum bu aralar. Bütçemiz 15 bin tl civarı. Bizim hanım fiestaları beğeniyor fakat fiyatlar özellikle bu aralar uçuk. İlanlara bakarken fiesta vanı gördüm. Fiyatı da bizim bütçeye uygun geldi. Fakat van olduğu için hususi kullanımda bir sıkıntı yaratır mı? ya da vergi, sigorta gibi ödemeleri farklı olur mu? Bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda yardım istiyorum. Farklı araba önerilerine de çok açığım. Sizlern fikirleri benim için çok önemli.

Tek sorun yuksek cikan vergisi baska hicbir problem yaratmiyor eskiden hiz siniri derdi vardı 5 km az binek otodan heryerde muayeneye gelecek olursak zaten az yakit yaktigindan muayene parasini haddiyle çıkarıyor iyi bir arastirma sonucu 15 bine tertemiz 2. Sahibinden fiesta veya corsa 1.3 van bulabilirsiniz :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

hız sınır ş.arası bölünmüş yolda 90 dır. fiesta kamyonet olan araçların. 

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Alınır hız sınırı istanbulda yaşasanız eyvallah derim .sorun çünkü köprüden geçme sorunu olabiliyor lakin diyer illerde bu konular rahat artı yüksek vergi demişler alakası yok aynı model aynı aracın vergi farkı yok denecek kadar aza eğer altı yaşın altındaysa tabi fark şu her yıl vize bence on numara birşey güvenli ve bakımlı araç demektir.trafik sigortası bineklere göre düşük kaskosu bineklere göre biraz yüksek bu yüzden hiç düşünmem temizini sağlamını bulursanız alın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Temizini bulduktan sonra alınır tabii ki

Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

Herkese bu güzel bilgiler için çok teşekkür ederim. Temizini bulmak çok zor gibi görünüyor. sahibinden.com daki ilanlara bakınca kmlerin çok yüksek olduğunu gördüm.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

her yıl muayene dezavantaj değil benim gözümde öyle bir söyleniyorki sanki diğer araçlar 10 yılda bir giriyormuşta bu her yıl girince bir dert oluyor:) yılda 1-2 saat muayene extrası varmı? 1 gün bile değil maliyeti çok yüksekte değil

bence alınıp binilir corsa vanlarada bakabilirsiniz bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Herkese bu güzel bilgiler için çok teşekkür ederim. Temizini bulmak çok zor gibi görünüyor. sahibinden.com daki ilanlara bakınca kmlerin çok yüksek olduğunu gördüm.

Korkmayin bu motorlardan 200bin bunlar icin hicbirsey :) 3 tane van aracim oldu suan 4.alacam insallah
Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

Ben öğretmenim köyde çalışıyorum. Hanımda öğretmen merkezde çalışıyor. Bende 2008 sedan focus var ama hanım için çok hantal kalıyor. Bundan ötürü en kısa zamanda bir araç almamız şart. Bütçemizde max 15 bin. Farklı önerilerinize de açığım.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Piyasa öyle bir haldeki 15.000 tl ye araç tavsiyesi bile yapılamıyor artık . bir ara arka koltugu ve camları ruhsata işletilmiş olanlar vardı öyle bir tane denk getirirsen daha güzel olabilir

bol şanslar

Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

Üstadım hanım için çok sert bir giriş olur bence. Bize daha küçük bir araba lazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...