İçeriğe Yönlendir

Tdci Focus Araca Göre Fiyat Sizce Nasıl?

kadir dedecan

Recommended Posts

Fırat Önal

Sanırım bunda power yok.. Fiyat normalde pahalı ancak piyasa belli.Bence 3000 kadar daha çıkarabilirseniz km düşük bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

orjinal... km ye gelince. artık km düşürmek hapis cezlaı suç. alışacağız gerçek km lere. yılda 20bin km rutin bir kullanımıdır zaten. yılda 30 bin gibi kulanmış. gayetttt noırmali bu zaten

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

abi bence fiyat normal geçen forumdan 2008 benzinli trend 39.750 ye gitti benim aracımda benzinli 2010 38 veren çoktu 41 boyasız dizele normal birde titanium yani 

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

Bence fiyat iyi ama bi test yaptirmaniz iyi olacaktir.nasilsa ikamet ettiginiz yerde.

boya kaporta iyi olabilir ama motor canli mi onu bilmek lazim.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

3 yıl önce arkadaşıma 20 bin km deki aynı kasa 2011 dizel hb titanyum focusu 42500 e almıştık. O zamandan bu yana piyasa çok yükseldi. Km ye bakarsak fiyat bence gayet normal.

Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

fiyat uygun geldi baya.Ben   2010  model titanium aynı renk kasa focus 1.6 tdci yi 44 bin yazdığımda 42-43 bin için arayanlar oldu,geçen ay ilan vardı.

Bence bi  kaç boya-değişen var gibime geliyor ama bi baktırın görün derim.

Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Expert raporu 107716 km de yapılmış ve araç şuan 152000 km de 45000 km geçmiş. Aracın hala orjinal boyasız olup olmadığı tartışılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Çok temiz gelmedi bana. Ön tamponun durumu ve arka sol stopun solmuş hali çok güzel şeyler söylemiyor bana. Fiyatı düşük yazmış zaten sahibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Budak
(düzenlendi)

Expert raporu 107716 km de yapılmış ve araç şuan 152000 km de 45000 km geçmiş. Aracın hala orjinal boyasız olup olmadığı tartışılır

Siz yazınca dikkatimi çekti expert raporunu incelemek. Zaten plaka da değişmiş. Expert rapor tarihi : 30/01/2014 ve plakası 27. Sanırım satan kişinin aldığı zamanki rapor. Bu arada eğer araç orjinalse titanium için gayet normal hatta uygun bir fiyat. 

tarihinde Ömer Budak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

orjinalse fiyat normal. km sizin bileceğiniz bir iş...

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

10/06/2014 tarihinde alınmış. Belli ki binici. Fakat 19 ay önceki rapora dayanılarak araç alınmaz sizin de baktırmanız gerekecek. Fiyat normal.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...