İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Tit. Ve Tit.x Farkı

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Bi xenonsuz 4 ilan var 65 bin üstü istiyorlar. İstediğiniz kriterde hiç araç yok, kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Bi xenonsuz 4 ilan var 65 bin üstü istiyorlar. İstediğiniz kriterde hiç araç yok, kolay gelsin.

İşimin zor hatta çok zor olduğunu biliyorum ancak hali hazırda elimin altında fiestam olduğu için acelem hiç yok.Bulduğum fiestayada aynı kriterlerim vardı ancak buldum.Biraz geç oldu ama.İyi temennileriniz içinde teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İlan verirken düz titanium araçları X paket yerine yazıyorlar. X paket ile alakası yok araçların. Kendileri de biliyor ama ya tutarsa hesabı. Bu şekilde 4-5 ilan sahibini uyardım hala x paket benim aracım alırken en fulu bu dediler diyor.. İyi de diyorum koltuk ısıtma var mı ? yok.. far yıkama var mı diyorum yok diyor.. O zaman bi xenon da yok diyorum hayır bende var diyor :) 

Bu tip ilanlarda ayırt etmek için dikkat edilecek en büyük husus iç ambiyansın 7 farklı yanıyor olması, deri koltuklar ve koltuk ısıtmalar olması. Bunlar çok bariz özellikler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

2011 yılının belli bir ayından itibaren Avrupa'da tüm bineklerde ESP şart diye biliyorum. Ama sanırım Türkiye'de böyle bir uygulama yok.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

2014 de geldi bize de yanlış bilmiyorsam

Yorum bağlantısı
Olcay Sert

Ben eylül ayında sizin gibi arastirmistim beyaz sedan sunroff deri benzinli otomatik 55 civarı bulabildim hepsinde de boya ve ufak dokunuşları vardı bi tane boyasız bulmuştum oda 63 bin idi boşuna boyasız aramayin kazasız vuruk olmayan arayın nacizane tavsiyem

Ben uç parça boyalı vuruk olmayan boyalari auto kingde yapılmış buldum 53e aldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...