İçeriğe Yönlendir

[Mondeo] 1.6 Benzinliden 2.0 Dizel'e Geçmek Istiyorum

Ebubekir Yaşar

Recommended Posts

Ebubekir Yaşar

Merhaba arkadaşlar, şu anda 2008 model 1.6 titanium x hatasız boyasız mondeo kullanıyoruz ve aynı pakette 2.0 Dizele geçmek istiyoruz. 1.6 ile tam istediğim performansı alamadığım için 2.0'a geçip rahat bir araç kullanmak istiyorum. Tercihim Otomatik vitesten yana... Sizce 50k'ya kadar böyle bir araç bulabilirmiyim?

Not: Boya ve km takıntılı bir insanım...

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

titanyum  x ve aynı özellik farklı isimli selective mondeo da manuel vites yok...km takıntınızın aralığını 120 bin km nin üzerine çıkarın sorun olmaz...

Yorum bağlantısı
Ebubekir Yaşar

titanyum  x ve aynı özellik farklı isimli selective mondeo da manuel vites yok...km takıntınızın aralığını 120 bin km nin üzerine çıkarın sorun olmaz...

Evet selective istiyorum. Bugün bir tane buldum 4 kapı boyanmış (temizlik boyasıymış) kaputunda yarısında vernik var dedi. Yani boya ne derece sorun olur?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Evet selective istiyorum. Bugün bir tane buldum 4 kapı boyanmış (temizlik boyasıymış) kaputunda yarısında vernik var dedi. Yani boya ne derece sorun olur?

Kaputun yarısını boyayacak usta varsa ellerinden öperim...Temizlik boyası bana galerici konuşmalarını hatırlattı...benim bildiğim temizlik için araba yıkanır boyanmaz...çok iyi bakın ...baktırın...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

Bence Turkiye pazarinda, pert vb. olmadiktan sonra, boya kriterinin bitmesi gerekiyor. Alan da satan da boyadan dolayi bin turlu takla atiyor. Sahtekarliklar, kandirilma endisesi...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kaputun yarısını boyayacak usta varsa ellerinden öperim...Temizlik boyası bana galerici konuşmalarını hatırlattı...benim bildiğim temizlik için araba yıkanır boyanmaz...çok iyi bakın ...baktırın...

şöyle oluyor: galricilerin uydurması olan boya takılmalarına çıkıkş yolu olarak onu buldular. .

boynamış kaputtaki boya atarsa 150 tl harcama olur. kağıttan hava filtresi vey yan sanayi yakıt filtreinsden ise 20 -30 misli cüzdandan kayıp olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebubekir Yaşar

50 ye kapalı garaj mondeosu o özeliklerde yoktur

Ya tabi kapalı garaj değilde anlatmak istediğim normal bir araç alabilirmiyim? Çok fazla kazalı veya motor sorunu olmayan.

Yorum bağlantısı
Ebubekir Yaşar

Alabilisin tabi kardeşim.Titanyum olsun dersen 2010 modelde takılırsın.Ledli kasayı vermezler 50b tl ye.Ama trend olsun dersen birazda şansın yaver giderse 50b tl nin biraz üstüne alabilirsin.

Ben geçen sene trend 2011 70 b de 55 b e aldım.Ön tamponu serviste değişmişti.Kaputun ucunda veya ćamurluğun ucunda dahi boya yoktu.Her turlü baktırdım sağlam.Aldım şu anda ćok güzel kullanıyorum.100 b km yi devirmek üzereyim.

Herhangi bir sorun olursa dilimin döndüğünce yardımcı olurum.

İlginize teşekkür ederim Hamza abi :) trend ve titaniumlarda ne gibi farklılık oluyor acaba? Ben 2011 makyajlı trendlere baktım hız sabitleme falan onlarda da var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...