İçeriğe Yönlendir

İphone 4S Alınır Mı?

Misafir

Recommended Posts

Rifat Berber

Arkadaşlar çok olumlu görüş belirtmemiş ama 2012den beri 4s kullanıcısıyım, hala stabil. Evet uygulamaları açarken yavaşladığı doğru fakat daha hiç donmadı,takilmadı. Son sürüm iosla bile üzmüyor.

Ama elbetteki şu an almak çok mantıklı olmayabilir, bütçe varsa 5s çok daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

şarjdan çok şikayetçiyseniz huawei g7   5,5 inç kullanıyorum.oyun oynamazsam 2,5 gün,oynarsam 1,5 gün abartısız şarj yetiyor.fiyatı 1000 tl nin altında,950 civarında.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ios 9 mu yüklediniz  :shok:

Evet,gayette iyi çalışıyor.

Düşük batarya modu vs oldukça iyi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben 5'e yüklemeye korkmuştum. Bakayım o zaman. Teşekkürler.

Hiç düşünmeyin bence  :)

Benim kullandığım cihazda iphone5 onda da 9.2 sürümü mevcut  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Valla şu anda başladım yüklemeye, sorun olursa buradan çemkireceğim.

Teşekkürler :)

Geçmiş olsun  :dribble:  :vroom:

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

4S Donanım olarak ios 9 için yetersiz kalmaya başladı etrafımdaki tüm 4s kullanan arkadaşlarım şikayetçi bu durumdan.. 

ne tavsiye ederim bilmiyorum ama Gökhan kardeşim faceden ekle konuşalım senin işini görelim . fotoğrafçılığın yanında telefon işiyle de uğraşıyorum dükkanla bağlantılarım filan da var illa alışveriş şart değil :)

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Gün geliyor-gelecek hepsi güncelliğini yitirecek.. Samsung S2 aldığımda canavardı. Şimdi yaşlı ve hantal bir canavar.

Güncellemeleri yakalamak telefonumuzun ağır olmamasını istiyorsak üreticinin istediği gibi her sene telefonu değiştirmemiz şart.. Hadi bilemedin 1.5-2 sene.. Adam yazılım yapıyor, senin 2 sene aldığın telefona getirmiyor niye ? Çünkü git yenisini al kardeşim diyo. 

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

4s çok eski kalır üstüne çok telefon çıktı birazdaha koyup 5 yada 5s al derim 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

geçenlerde babamın ip4 ü 350tlye sattım daha doğrusu telefoncu ile takasa girdim :)  ip4 ü verdim 350 ye saydı 8gbydi. üzerine 450 verdim  16gb beyaz renk ip5c aldım 2 haziran 2016 ya kadar garantisi mevcut cihazın.  çift çekirdek 1.3 ghz işlemci 1 gb ram . PowerVR SGX 543MP3 3 çekirdekli gpu  . LTE desteği vs .  herşey mevcut cihazda 800 tl civarlarına bulunabiliyor tertemiz cihazlar.  ip5 alıcaktım fakat kronik soyulma davaları falan var ayrıca ip5 üretimden kalktıktan sonra 5c çıktı herhangi kronik sorununu okumadım. tek eksisi cihazın arkası plastik olması.

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Önceliğiniz mail al/gönder, internet, sosyal medya vs ise bu cihaz size yeterli gelmez.. Ben 3 sene 4S kullandım, ama zaruri haller dışında bunların hiçbiriyle işim olmadı, hatta 3G'yi kapatıp 2G ile kullandım, şarjı iki gün rahatça yetiyordu..

Şahsi kanaatim, sadece haberleşme, mesaj ve WhatsUp türü küçük uygulamalarla kullanırsanız, en şık ve kibar telefonlardan biridir.. Ben 6'ya hala alışamadım mesela, 4S'ten sonra biraz fazla büyük gibi geliyor bana, cebinizde tuğla gibi duran telefonlardan hoşlanmıyorum sanırım.. :)

Bir cep telefonu için (sadece telefon amacıyla ve basit işlevlerle kullanılırsa) en ideal boyutlara sahip bir telefon 4S..

Hatta geçenlerde bir yerlerde okumuştum, Apple küçük ve tek elle rahatça kullanılabilen telefon sevenler için iPhone 4 boyutlarında bir model daha çıkartacak gibi bişeyler yazıyordu.. 

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

lg g2 samsung galaxy s3 ve şimdi iphone 6 .Marka takıntım yoktur.Sadece yiğide hakkını veririm.Önceleri kapalı kutu olduğu için İOS u sevmezdim.Şimdi anlıyorum neden böyle olduğunu.Sizin için önemli ise en azından iphone 5s alırsanız 4g yi desteklemiş olur ilerisi için...

Yorum bağlantısı
Misafir

şarjdan çok şikayetçiyseniz huawei g7 5,5 inç kullanıyorum.oyun oynamazsam 2,5 gün,oynarsam 1,5 gün abartısız şarj yetiyor.fiyatı 1000 tl nin altında,950 civarında.

Huawei ye pek olumlu bakmıyorum hocam. Satış sonrası destekte önemli. General mobile'den memnun kalmadım. Kendini ispatlayamamış markalara pek olumlu bakmıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.

4S Donanım olarak ios 9 için yetersiz kalmaya başladı etrafımdaki tüm 4s kullanan arkadaşlarım şikayetçi bu durumdan..

ne tavsiye ederim bilmiyorum ama Gökhan kardeşim faceden ekle konuşalım senin işini görelim . fotoğrafçılığın yanında telefon işiyle de uğraşıyorum dükkanla bağlantılarım filan da var illa alışveriş şart değil :)

Olur eklerim. İleride fotoğraf makinesi de almayı düşünüyorum. Fikirleriniz önemlidir. Mondeodanda konuşuruz. [emoji4]

Gün geliyor-gelecek hepsi güncelliğini yitirecek.. Samsung S2 aldığımda canavardı. Şimdi yaşlı ve hantal bir canavar.

Güncellemeleri yakalamak telefonumuzun ağır olmamasını istiyorsak üreticinin istediği gibi her sene telefonu değiştirmemiz şart.. Hadi bilemedin 1.5-2 sene.. Adam yazılım yapıyor, senin 2 sene aldığın telefona getirmiyor niye ? Çünkü git yenisini al kardeşim diyo.

Aynen öyle abi.

4s çok eski kalır üstüne çok telefon çıktı birazdaha koyup 5 yada 5s al derim

Abi bütçeyi zorladım. Part-time çalışıyorum. 5S ileride inş. [emoji4]

Önceliğiniz mail al/gönder, internet, sosyal medya vs ise bu cihaz size yeterli gelmez.. Ben 3 sene 4S kullandım, ama zaruri haller dışında bunların hiçbiriyle işim olmadı, hatta 3G'yi kapatıp 2G ile kullandım, şarjı iki gün rahatça yetiyordu..

Şahsi kanaatim, sadece haberleşme, mesaj ve WhatsUp türü küçük uygulamalarla kullanırsanız, en şık ve kibar telefonlardan biridir.. Ben 6'ya hala alışamadım mesela, 4S'ten sonra biraz fazla büyük gibi geliyor bana, cebinizde tuğla gibi duran telefonlardan hoşlanmıyorum sanırım.. :)

Bir cep telefonu için (sadece telefon amacıyla ve basit işlevlerle kullanılırsa) en ideal boyutlara sahip bir telefon 4S..

Hatta geçenlerde bir yerlerde okumuştum, Apple küçük ve tek elle rahatça kullanılabilen telefon sevenler için iPhone 4 boyutlarında bir model daha çıkartacak gibi bişeyler yazıyordu..

Ufak tefek işimi görmesi ve şarj için almayı düşünüyorum. Pek performans beklentim yok. Oyunda oynamıyorum. Kullanışlılığı dediğiniz gibi etkileyici yönlerinden biri. Yorumunuz için teşekkür ederim. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Ben olsam almam. İphone 5 kullaniyorum 8.4 le. 4s'in hali harap. Ben olsam andoid'in yenilerinden tercih ederim diye dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...