İçeriğe Yönlendir

Gerçekten 2008 Focus Titanium X Mi?

Oytun Beşikcioğlu

Recommended Posts

Oytun Beşikcioğlu

Herkese merhaba,

Bu aralar çevremdeki bir çok kişinin (forum ailesi dahil) kafasını araba alacağım için şişirdiğim bir dönemdeyim. Daha konuyu açarken herkesin affına sığınıyorum.

Forumdan ilk önce Focus 2'lerin donanımlarının yazdığı konuyu buldum ve ona bakarak ilanı gözden geçirdim fakat ilanı yazan kişinin hatası olması muhtemel bir durum dikkatimi çekti.

İlanda 6 airbag yazıyor fakat forumdaki konuda http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/251115-focus-mk2-makyajl%C4%B1-kasa-2008-2011-teknik-genel-bilgiler/ 8airbag yazıyor.

Forumda paylaşılan bilgiden şüphem olmadığı için de kafam karıştı ilk fırsatta aracı görmek istiyorum.

Sizden destek istediğim konu ise araca ilk bakışta "Titanium X" olduğunu nereden anlayabilirim, hatta ilandaki resimlerden anlamak mümkün müdür?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-boyasiz-otokoc-bakimli-74.000-de-titanyum-x-234973098/detay

Ayrıca bu araç ya da benzer focus'larda (otomatik) nelere dikkat etmeliyim?

Aracın otomatik vitesi hangi tiptir? tam otomatik ya da otomatikleştirilmiş vb.?

Lütfen konu ve araçlarla alakalı cehaletimi mazur görün.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

araç titanyum x sahibi airbag sayısını tam bilmediğinden öyle yazmış olabilir..

Yorum bağlantısı
Murat Kansu

Evet ilandaki araç titanium X bu kasada deri kumaş koltuk,mercekli far,ve sanrof, dijital kılima vs. X paket özellikleri yalnız otomatiğe bişey diyemem ona daha bilgi sahibi abiler yazarsa daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Oytun Beşikcioğlu
(düzenlendi)

araç titanyum x sahibi airbag sayısını tam bilmediğinden öyle yazmış olabilir..

Ben de öyle  tahmin etmiştim

Evet ilandaki araç titanium X bu kasada deri kumaş koltuk,mercekli far,ve sanrof, dijital kılima vs. X paket özellikleri yalnız otomatiğe bişey diyemem ona daha bilgi sahibi abiler yazarsa daha iyi olur.

Teşekkür ederim.

Araç galeride dikkatli olmak lazım, diyeceğim budur :)

Kesinlikle...

Bu aracın piyasası için bu fiyat normal midir?

Fiyatla da alakalı değerli yorumlarınızı bekliyorum.

tarihinde Oytun Beşikcioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

6 yastık var ama perde yastıkları uzun, farklı markalarda 2 ayrı yastık kadar.

Sunroof ,yarı deri koltuk ve mercekli far x paket alameti, dijital klima titanyumda da var.

Yorum bağlantısı
Oytun Beşikcioğlu

Çağlar Bey çok teşekkür ederim ST olana gücüm yetmez ancak diğer aracın sahibi arkadaş ile yarın iletişim kuracağım.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Focus 2 otomatik kesinlikle sorunsuz ama 4 ileri olması nedeniyle tüketimi aşırı fazla ve 0-100 ü 14 sn civarı :) Günümüzde bakıldığında çok ilkel bir şanzıman..ben 2011 model otomatik Titaniuma fazla sabredemedim..bence başka alternatiflerede bakın..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

92 model Honda integramda da tam otomatik 4 ileri şanzıman vardı :) konforlu dur ama yakıt fazla ve performans az. 1.8 140 hp de bile farkediliyordu bu performans kaybı.

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Bir de bu ilan var. İlan Titanium X fakat araçta ilk dikkatimi çeken mercekli far olmayışı.

Cepten yazdığım için linki uygun formatta ekleyemedim kusura bakmayın.

Eğlence paketini X paket olarak algılamışlar gibi geldi bana.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bakimli-titanium-119-bin-de-229951266/detay

Bu araç titanium x paket değil bu standart titanium sonradan ekranlar yapılmış. Bence gerçekten temizse ilk paylaştığınız gri x paket çok güzel.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...