İçeriğe Yönlendir

Fiorino - Bu Krom Marşpiyel Nereden Bulabilirim?

Önder Kuru

Recommended Posts

Önder Kuru

Bi abim fiorino aldı 2015 model, yani sıfır km; Edremit'te bu marşpiyelleri görmüş ancak ne aracın şu an ki sahibinden öğrenebilmiş nede netten bulabilmiş. Bu konularda bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler... Bunlar da fotolar:

38cc74d4752a836aa217e63a8e13b117.jpg

8b2d73ff2e33ab7ee3c1ca8fba42da39.jpg010c1af8e7e7cf1ef3c3190d75a857e9.jpg7d38a8ef970cd2e40de322f37e26b573.jpg47e4dc7abcd6380b338bf534cb4ae259.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çamurluklara oturma yeri bir hayli orjinal. ancak montaj bayağı amatörce. sanırım yetkil servis aksesuarı. bayilere sorunuz

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
Doğrudur. Ama örnekteki üründen çok var, bizim aradığımız fotoğraflardaki gibi çamurluk bağlantılı olanı. Zaten konuyu da bu yüzden açtım, nette birinin aynı yüzlerce var ama istediğimizden maalesef göremedik.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Şimşek

Emlakçıyı arayıp soralım.Çamurluğa oturan yerler çok orjinal göstermiş.Belkide orjinaldır  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Emlakçıyı arayıp soralım.Çamurluğa oturan yerler çok orjinal göstermiş.Belkide orjinaldır :)

Çoktan sorduk o da bilmiyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Ankara Polatlı'da 150 liraya satıyorlardı bunun benzerini belkide aynısında olabilir

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ankara Polatlı'da 150 liraya satıyorlardı bunun benzerini belkide aynısında olabilir

Var mı iletişime geçebileceğimiz birisi?
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Var mı iletişime geçebileceğimiz birisi?

sahibinden.com da bulabilirsem link atarım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

sahibinden.com da bulabilirsem link atarım

Şimdiden teşekkür ederim kardeşim

Bu arada mesajların hepsi 1 saat önce atılmış görünüyor, iyice ayar kaçtı bende...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Şimdiden teşekkür ederim kardeşim

Bu arada mesajların hepsi 1 saat önce atılmış görünüyor, iyice ayar kaçtı bende...[emoji3]

rica ederim :) 165 olmuş şimdiki fiyatı

971cbe3a93ab65b03efcb68984987a7a.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

rica ederim :) 165 olmuş şimdiki fiyatı

971cbe3a93ab65b03efcb68984987a7a.jpg

Bu şekilde olanlar fiorino için bakarken çıktı 200 küsürdu. Ancak Önder abi çamurluk aparatlı olanlardan istiyor anladığım kadarıyla. Sahibindeni araştırsak daha uyguna bulunabilir aparatlısı belki :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bu şekilde olanlar fiorino için bakarken çıktı 200 küsürdu. Ancak Önder abi çamurluk aparatlı olanlardan istiyor anladığım kadarıyla. Sahibindeni araştırsak daha uyguna bulunabilir aparatlısı belki :)

bana göre farketmez çünkü iki türlüde kullanılmayacak sadece görüntü amaçlı [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

bana göre farketmez çünkü iki türlüde kullanılmayacak sadece görüntü amaçlı [emoji4]

Sen gel bi de bunu abime anlat...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...