İçeriğe Yönlendir

Ka - Ufak Dokunuşlar

Niyazi Mamuşa

Recommended Posts

Musa Değerli

Gülegüle kullan.Normalde o spoilerleri hiç sevmem Ka ya bu bile yakışıyor arkadaş

Yorum bağlantısı
Niyazi Mamuşa

Gülegüle kullan.Normalde o spoilerleri hiç sevmem Ka ya bu bile yakışıyor arkadaş

tesekkürler

Yorum bağlantısı
Muzaffer Uysal

Dayı sen nabmışsın arabaya yaa :) Dışı hoş durmuşta içerisi çok cırtlağa kaçmış bence. Geçen 1 hafta Yalova'daydım görsem seni önünü keserdim valla :) Bir dahaki gelişlerimde karşılaşmak üzere :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Şahin Kutun

yeni konu açmadan burdan devam edim müsadenizle.    daha önce aracın tavanını yaptırmışdım ama anlaşılan iyi yapamamışlar tavan döşemesi düştü. bugün kendim yapim dedim tavanı söktüm oda ne adamlar tavanı yaparken kesmişler nasıl becermişler aklım almıyor  :shok:    neyse olan olmuş dedim işe koyuldum derby yapıştırıcı aldım bi güzel boydan boya yapıştırdım ha on numara oldumu olmadı tabi   ama daha öncekinden iyi olduğu kesin.  umarım kısa sürede tekrar düşmez :) bu ilk hali    YbENdA.jpg

o7Nkao.jpg

buda benim yaptığım bbEG1V.jpg

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Eskiye oranla guzel olmus.

Farkli tasarimlariniz var begeniyorsaniz sorun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tavan kesilmemiş de kırılmış / çatlamış gibi.

Ben titiz adamımdır, tavan ip gibi olmalı. Ben olsam döşemecide ve usta birilerinde yaptırırdım.

Ellerinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

Eskiye oranla guzel olmus.

Farkli tasarimlariniz var begeniyorsaniz sorun yok.

teşekür ederim

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

Tavan kesilmemiş de kırılmış / çatlamış gibi.

Ben titiz adamımdır, tavan ip gibi olmalı. Ben olsam döşemecide ve usta birilerinde yaptırırdım.

Ellerinize sağlık.

teşekkür ederim. evet kırılmada var döşemeci kesmiş ve (kırmış) orayı zaten hangi akla hizmet etmiş çözmüş değilim :) . artık işinden anlayan birisine denk gelirsem yaptırırım.. 

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
:) Şimdi elinizdeki malzemeleri yere bırakıp geri çekilin.Derin bir nefes alıp kendinize sorun ''Ben naaptım''.Kızmayın ama bariz katletmişiniz tavanı :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

:) Şimdi elinizdeki malzemeleri yere bırakıp geri çekilin.Derin bir nefes alıp kendinize sorun ''Ben naaptım''.Kızmayın ama bariz katletmişiniz tavanı :)

araba narkozdaydı diyelim kalpden gidiyordu muayene eden doktorun işi çıktı (eline yüzüne bulaştırmış) :yes:  acil durum diye hastayı ben devraldım  :)  o kesik olan neşter izleri doktor ilk müdahaleyi yaparken kesmiş. 3. resim benim ameliyatdan 1.ve2. resim professör doktordan :shok:

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

musa bey tavan konusunda haklısınız umarım direksiyon kaplaması iyi olmuştur :)

r9Xjkm.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

musa bey tavan konusunda haklısınız umarım direksiyon kaplaması iyi olmuştur :)

Bak bu güzel olmuş.Tamamını kaplaymak istedim ben,airbag ile uygun deri bulamadı adam (daha doğrusu salladı) Direksiyon kollarını da kaplatmak istiyorum ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

Bak bu güzel olmuş.Tamamını kaplaymak istedim ben,airbag ile uygun deri bulamadı adam (daha doğrusu salladı) Direksiyon kollarını da kaplatmak istiyorum ben.

beğenmenize sevindim :)     ustaya güvenemediğim için kendim yaptım.

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

Bu da benim Ustaya kızdım konulu çalışmam :) Türkiyede Usta=Alet edevatı senden fazla olan kimse olduğundan :)

güzel işcilik...  eminim ustayım diyen kişi bu kadar güzel bi çalışma yapamaz :)  bi bakıma böyle daha iyi oluyor onların sayesinde kendi işimizi kendimiz görüyoruz :)

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

bugün gösterge paneli söktüm resmen toz toprak olmuş içi nerden ve nasıl bu kadar toz birikmiş şaşırdım

81oo6W.jpg

buda havalandırma panelinin kolunu çevirirken dönen şey herhalde kırılmış nrood1.jpg

dönderirken tam dönüyor. direksiyonun altında yeri araç 4 yıldır bende demekki 4 yıldır bu şekilde kullanıyorum zaten hep sıcak üflediği için fazla kurcalamıyordum :)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Fena toz vardı benim göstergeyi sökerken de.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

Fena toz vardı benim göstergeyi sökerken de.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o arayı temizledim ama resimde görülen camı sökemedim fazlada zorlamadım sanki her an kırılacak gibi oldu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...