İçeriğe Yönlendir

Brc Mi Atikermi Lpg Kiti Tavsiye

Muhammet Selman Nesne

Recommended Posts

Muhammet Selman Nesne

2004 model fiesta aracima lpg kiti taktirmayi dusunuyorum biraz tereddutum var aslinda cekis problemi yasarmiyim birde motor sorunu olurmu uyumu nasildir ?

Son olarak hangi lpg kitini onerirsiniz tecrubeli abilerim kardeslerim sizlerin dusunceleriniz nelerdir tavsiyeniz benim icin onemli simdiden tesekkur ederim cevaplar icin.

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Kit den ziyade usta çok önemli, tecrübeli usta bul mutlaka, iyi araştırarak. 

Çekişte mutlaka fark oluyor, tek biniyorsan daha az hissedersin.

LPG biraz şans işi şanslıysan problem yaşamazsın :)

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

Tek binmiyorum ailemle birlikte kullaniyoruz kayseri deyim burda iyi bir usta tavsiye edecek biri varsa iyi olur o zaman . Atiker ile brc arasinda fark yok yani usta iyi olsun yeter diyorsunz tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Iyı bır usta ıle ıkısı arasında hıc fark olmaz. Ustanız ıyı degılse ne taktırırsanız taktırın sorun yasarsınız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Kısa vadede fark olmaz ama uzun vadede atiker daha çok sorun çıkartır. Fark yok demek yanlış olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Atiker lpg enjektörleri bir süre sonra kapanmama düzensiz püskürtme eğilimi gösteriyormuş. Emmi dediydi. Böyle bir sistemi monte ettirmem şahsen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

Aklimda benimde brc on planda ancak fiyat performans acisindan atikerde olabilir bu arada kayseride olgun lpg var zavoli takiyorlar oradada zovali nasildir sizce kayseride usta onerebilecegiz bir yer varsa oraya da gidebilirim

Yorum bağlantısı
İlkay Durmuşlu

Hocam Olgunlara giderseniz Landirenzo ya bakın derim varsa. Ben 2001 otomatik focusa taktırmıştım Adanada. Gerçekten randımanlı ve yakıt tüketimi de iyiydi. İtalyanların en iyi bir kaç kitindenmiş Landirenzo.

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

Landirenzo takiyormus olgun lpg yarin bir sorayim oraya fiyat ne dicekler tesekkurler .

Yorum bağlantısı
Fatih Belen

Ben AKL taktırdım Mayıs ayında. Araç kalkışlarda benzine göre daha atik şuan. Bir fark yok arasında. Uzun yolda 12 kuruş, şehir içi 15 kuruşu geçmiyor. Klima sürekli açık değerler bunlar. Kış geliyor bir fark olacagını sanmıyorum. En son 100 TL 765 km yaptım. Yaklaşık 500ü şehir içi. Diğeri uzun yol. 13 kuruş yakmış.

Yorum bağlantısı
Misafir

2004 model fiesta aracima lpg kiti taktirmayi dusunuyorum biraz tereddutum var aslinda cekis problemi yasarmiyim birde motor sorunu olurmu uyumu nasildir ?

Son olarak hangi lpg kitini onerirsiniz tecrubeli abilerim kardeslerim sizlerin dusunceleriniz nelerdir tavsiyeniz benim icin onemli simdiden tesekkur ederim cevaplar icin.

Muhammet Selman Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

Cevaplar icin tesekkur ederim allah razi olsun landirenzo 1900 tl fiyat verdi zavoli 1600 tl brc 1800 tl aracimin muayenesi 23 ocak 2016 da vizesi doluyor o zamana kadar bunlardan birini taktircam muayeneye denk gelir hem ekstra masraf etmemis olurum atikeri sormadim akl nasil bilmiyorum o da atikere mi ait acaba ? Kayseride olan var ise tavsiyede bulunursa sevinirim ozellikle usta tavsiyesinde montaj onemli malum yorumlardanda bunu anladim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

prins taktır hocam  en iyisi, pahalı gelirse eğer brc yi tercih ederdim ben.

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Bence kardeşim bir lpg Üstadı olarak ya Prins taktır Pahalı dersen de atikerin gold serisini taktır bence Kayseri'de çok sevgili usta arkadasım var Taşkın otogaz Hakan usta benim çok selamımı iletirsen hertürlü konuda yardımcı olacaktır muhakkak görüş derim iyi esnaftır selamlar Yusuf koparan Prins lpg izmir

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

Tesekkur ederim yusuf abi olur bir gidelim goruselim musait vakit kismet olursa insallah

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhammet Selman Nesne

Brc mi atikermi derken bugun lovato kiti taktirdim ustada masaallah guzel is cikartmis simdilik iyi gibi tek birsey fark ettim kalkista 2000 deviri gormek gerekiyor yoksa stop edebilir benzindeyken 1500 devirde bile birsey olmuyordu oda cok muhim degil saten ilerleyen zamanda izlenimlerimi buradan paylasirim benden sonrakilere yardimci olabilirim umarim bir nebze de olsa

Yorum bağlantısı

Brc mi atikermi derken bugun lovato kiti taktirdim ustada masaallah guzel is cikartmis simdilik iyi gibi tek birsey fark ettim kalkista 2000 deviri gormek gerekiyor yoksa stop edebilir benzindeyken 1500 devirde bile birsey olmuyordu oda cok muhim degil saten ilerleyen zamanda izlenimlerimi buradan paylasirim benden sonrakilere yardimci olabilirim umarim bir nebze de olsa

Sıkıntı var gibi.

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

Soyleki 2000 devir dedim stop etmiyor ama kalkista 1500 devirle debriyaj gaz yapinca stop edecek gibi oluyor. Oda normal bence benzinde 1500 devirin altinda oluyor gaz debriyaj kavrama ile alakali diye dusunuyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...