İçeriğe Yönlendir

Sağ Elim Şişti.

Misafir

Recommended Posts

Engin Karadayan

Aynen tatmış bulunuyorum.Bir şeyi tutmayı bırakın boşta parmak oynatması bile son derece işkenceli bir halde.

Hayat çalışmayı mecbur kılıyor ama Oktay Bey çok zorlamayın siz yine de !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Çok geçmiş olsun abi Allah acil şifa versin, ben bi defa far açtım o bile çok yordu, avuç içimde su olmuştu ki sen devamlı yapıyorsun ihmal etme aman abi, doktor tavsiyeleri önemli.

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Abi geçmiş olsun Allah acil şifalar versin ..

Bisiklet ya da motorsiklet ekipmanları satan yerlerde bu eldivenlerden bulabilirsin ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Geçmiş olsun abi, Allah acil şifalar versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Geçmiş olsun oktay abi. Allah acil şifalar versin.. Doktorunuzun dediklerini yaparak en kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Oktay Bey çok geçmiş olsun.Bende böyle bir sorun yaşamıştım,sinir sıkışması teşhisi konulmuştu.20 seanslık fizik tedavinin ardından ortopedik eldiven verilmişti.Çok şükür şu anda bir sorun yok fakat biraz fazla zorladığımda hemen hafifte olsa ağrı hissediyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Geçmiş olsun abi. Kısa zamanda iyileşmen dileğiyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çok geçmiş olsun abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Oktay'ım, öncelikle geçmiş olsun. Da dikkat et kendine be yavrum. Biliyorsun; hiç bir şey sağlığından daha önemli değil. Allah tekrarını yaşatmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest onur polat

geçmiş olsun oktay usta tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Oktay abi geçmiş olsun. Azami derecede dikkat edin, doktorun söylediklerini aklınızdan bir süre çıkarmamanızda fayda var. Çünkü dikkat ederseniz iyiye gidiyor, dikkat etmezseniz daha da kötüye gidiyor ortası olmuyor. Kötüleştikçe iyileşme süresi daha da uzuyor. 4 yıldır sol ayak bileğimden çekiyorum bu nedenle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Cok gecmis olsun Oktay bey. Insallah kisa zamanda sagliniza geri kavusursunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...

Epey oldu,iyice araştırdıktan sonra uygun olduğuna karar verdiğim deri ve avuç içi geniş şekilde silikon jell tip dolgu destekli eldivenden aldım.İlk başta biraz zorlandım lakin şimdi neredeyse çıkarmıyorum.Bu tip rahatsızlığı olmayanlar içinde kesinlikle tavsiye ederim.

Elimde kalıtsal sorunlar var ama oldukça rahat kullanmaya başladım.Bazen zorlamalarda geçici olarak güzel ağrılar oluyor.

http://www.hudsonderi.com/?urun-7935-1410-lion-parmaksiz-eldiven---siyah

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...