İçeriğe Yönlendir

Lg Led Tv Çözüm

Tuna İşgören

Recommended Posts

Tuna İşgören

Herkese merhaba.

Az önce benim afacan 3 yıldır kullandigim LG42LM620S televizyonumu ufak bi sopa darbesiyle perte çıkardı sanıyorum panel gitti sizce bu tamir olurmu yoksa lgnin suanda kampanyada olan 43UF6807 4K UHD modelinimi alayim.

Bildigim kadariyla bu tvlerde panel degisiyor o da bi tv parasi

Herseye rağmen oğluma feda olsun ama napsam bilemedim bi uzman görüşü alabilirmiyim

938d8bb3fdb73639bf2f0d7295767c13.jpg

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur
(düzenlendi)

Öncelikle geçmiş olsun,Televizyonun ruhuna el fatiha diyelim ...

Bence hazır değişmişken 43" yerine 49" bakın derim.

tarihinde Erkan Uygur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Panel değişecekse yeni tv almak en mantıklısı ancak siz yineden servise gösterin. Belki daha hesaplı bir şekilde halledilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

On panel korumali tv'ler bu tip kazalar icin daha guvenli olabilir. Sony'de bulabilirsiniz bu sekilde modeller.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bu tvdede koruma vardi yumrukla vuruyordum goruntude dagilmiyordu ama bu sefer nasil oldu bende anlamadim ufacik bi vileda sopasi sapiyla (minyatur) ekran patates oldu

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun, yeni tv bakılma zamanı gelmiş.

Ev sigortası varsa belki temin edilebilir, araştırmakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Geçmiş olsun, benimki 3 tane kırdı sizinki yine iyi :) son aldığım tv nin önüne pleksiglass kestirdim. Biraz daha kafam rahat

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Geçmiş olsun, benimki 3 tane kırdı sizinki yine iyi :) son aldığım tv nin önüne pleksiglass kestirdim. Biraz daha kafam rahat

Hazırı vardı..

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/250728-tv-koruma-paneli-koruma%C3%A7/

Herkese merhaba.

Az önce benim afacan 3 yıldır kullandigim LG42LM620S televizyonumu ufak bi sopa darbesiyle perte çıkardı sanıyorum panel gitti sizce bu tamir olurmu yoksa lgnin suanda kampanyada olan 43UF6807 4K UHD modelinimi alayim.

Bildigim kadariyla bu tvlerde panel degisiyor o da bi tv parasi

Herseye rağmen oğluma feda olsun ama napsam bilemedim bi uzman görüşü alabilirmiyim

Öncelikle geçmiş olsun..

Panel tamir olmuyor. Değişebiliyor. Değişim ücreti malzeme dahil yeni TV ücretine yakın bir rakam çıkıyor.

Bizzat ürettiğimiz TV Koruma Paneli KORUMAÇ öneriyorum. (Bilgiler yukarıdaki mesajımda da paylaştığım Anlaşmalı İşyerleri konusunda var.)

Made in Türkiye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

garanti dahili olsa çağırıcam servisi her türlü garantiye sokarım çünkü darbe izi hiç yok . sabah açtım açılmadı diyeceğim :blink2: . ama şimdi servisi çağırsam fena bi ücret kitler bana . en iyisi yeni tv bakıcam ama ondada kafam allak bullak oldu hanım illa 3d olsun ben izliyorum diyor bende smart tvsiz almak istemiyorum bütçemde max 1800 falan 2side 1 arada yok malesef kaldık emektar 22" vestel led tvye :)

Aydın bey ben korumaçtan çok tel kafes yaptırayım diyorum benim afacanı anca o paklar :D

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Ben samsung ju6070 diye bir modeli var 4k ultra hd 40'' onu alacağım öneririm.3d artık piyasadan kalkıyor hem ücretli yayın alıyorsunuz hem de çok kullanışlı değil deniyor.Zaten 2015 modellerde 3d konulmamış.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Ben samsung ju6070 diye bir modeli var 4k ultra hd 40'' onu alacağım öneririm.3d artık piyasadan kalkıyor hem ücretli yayın alıyorsunuz hem de çok kullanışlı değil deniyor.Zaten 2015 modellerde 3d konulmamış.

LG den başka tv almam . 43uf7787 modelinde yoğunlaştım . öncelikle bi tv mi servise göstereyim belki içindeki film falan oynamıştır en son çare bu aleti alıcam gibi duruyor

Yorum bağlantısı
Misafir

Benzer bir durumu daha bir hafta önce komşumuz yaşadı, lg o da. 1 yaşında veletleri oyuncağın ucu ile bir noktadan dağıtmış, tabi çöp oldu. Yeni aldıkları tv ye harici koruma aldılar. Siz de yenisi için alın, alırken kasko da tavsiye ederim. Çocuk varsa önemli

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Az önce tv yi servise bıraktım . Panel değişimi olacaksa 1250 tl bana gelişi var dedi servis.  Eğer panel gittise LG 43UF7787 bakıyorum  . Serviste bu tvyi önerdi en son teknoloji panel kullanılıyormuş WebOS 2.0 sistem  artı olarak 4K UHD çözünürlüklü  . Öğleden sonra herşey belli olucak :)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

sevgili Abilerim Kardeşlerim az önce servis aradı. Televizyonu tamir etmişler . Çok konuşamadım telefonda işte olduğum için ama başka bir sıkıntı oluşmuş yarın ne olduğunu soracağım. Benim tahminim ekran filmi falan oynadı heralde. 150 TL masraf çıkmış büyük bir külfetten kurtuldum. Şuanda 2 saattir tv açıkmış testlerini yapmışlar gelip alabilirsiniz dediler.   :bravo:  :bravo:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Eşeği kaybedip bulmak deyimini yaşamışsınız, geçmiş olsun :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

sevgili Abilerim Kardeşlerim az önce servis aradı. Televizyonu tamir etmişler . Çok konuşamadım telefonda işte olduğum için ama başka bir sıkıntı oluşmuş yarın ne olduğunu soracağım. Benim tahminim ekran filmi falan oynadı heralde. 150 TL masraf çıkmış büyük bir külfetten kurtuldum. Şuanda 2 saattir tv açıkmış testlerini yapmışlar gelip alabilirsiniz dediler.   :bravo:  :bravo:

Ben de geçen hafta eşeği kaybedip buldum... bulamasam 49UF6807 alacaktım... 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Servis tvyi tamir ettik 150 tl masrafi var diyince sevinç çığlığı aticaktim az kalsın. Televizyondan o kadar memnunumki 10 sene daha rahat götürürdü beni bi fakire sadaka verip sevindireyim büyük masraftan kurtuldum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Servis tvyi tamir ettik 150 tl masrafi var diyince sevinç çığlığı aticaktim az kalsın. Televizyondan o kadar memnunumki 10 sene daha rahat götürürdü beni bi fakire sadaka verip sevindireyim büyük masraftan kurtuldum

Evet sen forum olarak bizlere tatlı ısmarlayıverr :D:p Geçmiş olsun tekrar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Tekirdağ buluşması olursa bizim cay bahçesinde çay söylerim:P

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Geçmiş olsun..

Yeniden üzülmemek ve maddi kayba uğramamak için bir koruyucu şart.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Aydin abi fiyatlari inceledim ama biraz fazla geldi bana 289 tl gibi bi fiyati vardi sanırım. Simdi diyeceksiniz bi daha tv ye bisey olursa 2000tl para cikacak cebinizden. Bu projesi belki kendimde maal edebilirm daha uyguna :) yinede yaptığıniz ise saygım var baya guzel bir proje

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Pardon 127 ekran için o fiyatmış :)  107 ekran için 209 tl imiş.  + %10 forum indirimi vardı sanırım. yani 188 TL gibi bir fiyata geliyor. O halde düşünebilirim sizin korumaçı :) tabi biraz daha pazarlık yapabilirim onada hazırlıklı olun

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...