İçeriğe Yönlendir

Emekli Olmadan Önce Çalışırken

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Uçmak size yakışıyor abi  :good1:  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Demekki neymiş, emekli amcalar anten yamultmak, yamuk park edenlere sarmak yerine fotoşoplarla uğraşıyormuş. Sıra Emmiye geldi

Bu arada kedi çok fena :biggrin:

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

çakır keyf ...................... teşkilatımı okdum o aradakini okuyamadım yahuuu  :D

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

çakır keyf ...................... teşkilatımı okdum o aradakini okuyamadım yahuuu  :D

Sanki Çakır Keyf Dinlenme Tesisleri yazıyor..  :D  :D

Yorum bağlantısı

abi orda çakır keyf dinlenme tesisi yazıyor :D :D 

Sanki Çakır Keyf Dinlenme Tesisleri yazıyor..  :D  :D

sn farkla golü siz attınız  :p

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Vay arkadaş kafam neredeyse dinlenmeyi olma olarak okumaya çalışıyordum bende vaşşş yaşlandık be yaaaa  :D  :D

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
(düzenlendi)

Hakan  Bayat kaptanımız hakikaten muhteşem işler çıkarıyor. Forumumuza da üye ancak mesleği icabı çok yoğun.(devlet memuru) Ortalık yatışırsa inşallah  forumda göreceksiniz.

Bu uçak sanal da uçan gayriciddi bir uçaktır. Akşam değişik resimlerini eklerim.

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emekliyik motora sardık kendimizi, haşmet abi gibi fotoshopa değil, 

Haşmet abi sanada bir motor alak :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

emekliyik motora sardık kendimizi, haşmet abi gibi fotoshopa değil, 

Haşmet abi sanada bir motor alak :D

Amanın Lokman,  bırak yatağımda gidiyim. Bir gün, bir arkadaşım " abi, daha çabuk gideriz" diyip ,beni arkasına aldı.Levent Ümraniye yaptık. :exc1: Yolda kuranı ezberden hatmettim,İndiğim de, Suudiler den daha iyi Arapça konuşuyordum.Hele ki, toplantı da, seni  kolu sarılı görünce :dribble: Zaten ben böyle  sağa, sola sarınca King mecburen bana iş bulacak. Portif aklıma da yatıyor yani, benim gibi tın,tın aletler.

Not: Daha önce yazmıştım, mizansenler  bana ait ise de, benim çizerlik veya Photoshop kabiliyetim yok. Hakan arkadaşa ait .Eserlerini görüyorsunuz ,İnşallah tanışacaksınız.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kenar Air'in diğer görüntüleri

Teker boşluğunda yolculuğa razıyım bu uçakta

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...