İçeriğe Yönlendir

Petlas Mı Viking Mi?

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Fatih Altınoluk

Sabah işe gelirken sert bir çukura girdim farketmeden.Sağ ön lastiğin ipleri kopmuş.4 lastiği yenilemeninde vakti geldi derken markalara takıldık kaldık.Babamın arkadaşı vikinge 120 tl diyor.Petlas ise 145 lira.Sizce hangisini alayım?Aracım 2012 fiesta.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tuna İşgören

Lastik hayati konu şakaya gelmez. Ebat 14" ise continental eco contact5 tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

snowtech II modeli mi?

Lastik hayati konu şakaya gelmez. Ebat 14" ise continental eco contact5 tavsiye ederim

yaz lastiği o. ancak konu ne yaz mı kışmı :rofl:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

önünü kış tut yaz çıkarsa bahtına derler. tam kış lastiği bkarken gördük konuyu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Petlas yeni aldım kışlık. Viking marka karşıma çıkmadı araştırıken ama ,Jinyu, Pirelli, Lassa arasında en uygun fiyat Petlas'tı. Daha öncede 2 farklı lastiğini kullandığım için tercih ettim.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Vikingler yaşıyor mu hala :p şaka bi yana ilk defa duydum ben markayı. Adac testleri varmış ama 

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

İmperial kullanıyorum ben 14" geçen yıl 100tl'den almıştım, şuan ne kadar bilmiyorum. Ses dışında memnun kaldım.

Yorum bağlantısı

Jinyu gibi bi şi mi bu :crazy:

Petlas olmasa Jinyu alıyordum. Lastikçi herhalde Lassa istersin dedi. Bir de Jinyu var ama dedi. Ben Jinyu alırım ama bir de Petlas'a bakmam lazım dedim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

İkisinide almayın zaten ebatlarınız küçük o ölçüde en kaliteli lastik ile en kalitesizi arasında ne kadar fiyat farkı olabilir ki..30 TL - 50 TL..arada vereceğiniz toplamdaki fark çok düşük..maceraya gerek yok bence..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

175/65/14 için petlas 125 fiyat verdi bayiler,  150 tl ye goodyear u9 aldım ug 8 kulanmıştım 3 kış 9da iyidir diye aldım :)

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Fiestada Goodyear UltraGrip 9 kullanıyorum. Hiç iyi bir lastik değil. Rav 4 de kışlık kumho var modelini hatırlamadığım. Kumho bile goodyeardan en az 2 gömlek üstün.. 

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Iyi lastik degil derken biraz daha detay verebilirmisiz Serkan bey?

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Ben bu ebatta 2008 yılından beri debica kullanıyorum.Özellikle karda çok memnun kaldım.Tanesini kliksadan 100 TL ye alıp yakınımdaki lastikçide taktırdım.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Petlas yeni aldım kışlık. Viking marka karşıma çıkmadı araştırıken ama ,Jinyu, Pirelli, Lassa arasında en uygun fiyat Petlas'tı. Daha öncede 2 farklı lastiğini kullandığım için tercih ettim.

Saygılarımla.

Konu icinde ayri bir soru olacak oncelikle ozur dilerim bende kislik dusunuyom bu aralar, petlasin yol yardimi devam ediyormu birsey dedilermi?
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Sağlamlık ise 1. tercih petlas olmalıdır , lakin barbar vikinkleri denemeden konuşmak ne derece doğrudur orası da şüpheli.

Belki de adamlar kaya gibi lastik yaptılar :)

Yorum bağlantısı

Konu icinde ayri bir soru olacak oncelikle ozur dilerim bende kislik dusunuyom bu aralar, petlasin yol yardimi devam ediyormu birsey dedilermi?

Devam ediyor Cagdas Bey. 1 yil icersinde 3 kez ariza ve kaza durumunda yol yardimi icin aktivasyon yaptilar. Bir de mercedes cekilisi icin kupon verdiler ama sitesine girip online islem yapmak gerekiyormus.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

rav4 olmasın 2 gömlek üstün olan?

Nedense goodyear yere bir türlü yapışmıyor. Buzda kayıyor,  karda saplanıyor.  Aynı fiestadan başka arkadaşımda lassa iceways var. iki lastik arasında çok anormal fark hissettim ki, iki aracında kullanıldığı yer Doğu Anadolu bölgesi.  Rav 4 de kumho beklentimin çok üstünde ama rav4 Ankarada. Belki memleketendir  :)

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Arkadaşlar yazlık lastik alacağım. Ebat 195-50-15. Kışlıklarım viking ve gerçekten çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...